Skocz do zawartości

Yamaha Radian - nie odpala z rozłożoną kosą


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A kto kolego powiedział, że możesz rozgrzewać motocykl z rzędowym silnikiem na stopce bocznej ?

Nie chodzilo mi konkretnie o motocykl z rzedowym silnikiem tylko ogulnie.A rozgrzewanie podalem tylko za przyklad.Sa ruzne inne sytulacje gdze potrzebujemy odpalic silnik bez jechania motocyklem,np sprawdzic czy wszystkie swiatla swieca itp.Fakt jest taki ze przy sprawnie dzialajacej instalacji na bocznej nuzce na luzie motocykl powinien miec mozliwosc pracowac,przynajmniej w wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi konkretnie o motocykl z rzedowym silnikiem tylko ogulnie.A rozgrzewanie podalem tylko za przyklad.Sa ruzne inne sytulacje gdze potrzebujemy odpalic silnik bez jechania motocyklem,np sprawdzic czy wszystkie swiatla swieca itp.Fakt jest taki ze przy sprawnie dzialajacej instalacji na bocznej nuzce na luzie motocykl powinien miec mozliwosc pracowac,przynajmniej w wiekszosci.

 

Nie chodzilo mi konkretnie o motocykl z rzedowym silnikiem tylko ogulnie.A rozgrzewanie podalem tylko za przyklad.Sa ruzne inne sytulacje gdze potrzebujemy odpalic silnik bez jechania motocyklem,np sprawdzic czy wszystkie swiatla swieca itp.Fakt jest taki ze przy sprawnie dzialajacej instalacji na bocznej nuzce na luzie motocykl powinien miec mozliwosc pracowac,przynajmniej w wiekszosci.

 

Jeżeli nie chciało Ci się uczyć w młodości języka Polskiego to w edytorach tekstu jest opcja słownika i poprawia automatycznie błędy ortograficzne.

Uszanuj proszę innych userów i pisz bez błędów.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.badrad600.com/Wiring%20Diagram%20Two%20%28Service%20Manual%29.pdf

 

 

"sidestand swith" lub "sidestand relay" - tu trzebaby szukać.

No masz, Prince już się chciał brać za sprawdzanie kabelków, ale mówi, że jak to zobaczył, to się zniechęcił ;)

 

Generalnie trzeba sprawdzić ten czujnik, zwłaszcza, że i nasze myśli błądziły właśnie w tę stronę.

 

Dzięki za podpowiedzi. Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś koncepcję, to chętnie poczytam.

 

Aha. I przyłączam się do apelu o szanowanie języka. Zwłaszcza, że autokorekta jest darmowa i nie boli ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, Prince już się chciał brać za sprawdzanie kabelków, ale mówi, że jak to zobaczył, to się zniechęcił ;)

 

Generalnie trzeba sprawdzić ten czujnik, zwłaszcza, że i nasze myśli błądziły właśnie w tę stronę.

 

Dzięki za podpowiedzi. Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś koncepcję, to chętnie poczytam.

 

Aha. I przyłączam się do apelu o szanowanie języka. Zwłaszcza, że autokorekta jest darmowa i nie boli ;)

 

Hm.. no cóż- sama ksywka już wiele mówi... ;) [ŻART- oczywiście]

 

Też się przyłączam do apelu.

Proponuję jednak nie korzystać z autokorekty tylko więcej książek czytać. To one kształtują, nie tylko ortografię, ale o wiele, wiele więcej... :)

Takie to już są te moje staroświeckie poglądy... ;)

 

P.S.

Oj, chyba jednak nie poprawia automatycznie. :biggrin:

Post #18:

"Jeżeli nie chciało Ci się uczyć w młodości języka Polskiego to w edytorach tekstu jest opcja słownika i poprawia automatycznie błędy ortograficzne.

Uszanuj proszę innych userów i pisz bez błędów."

 

Wiem.

Zawsze się można kogoś przyczepić, jak się człowiek uprze. Wszak nasz język ojczysty do najłatwiejszych nie należy.

 

Nie zawsze działa autokorekta... więc lepiej nie polegać na automatach. Szczególnie, kiedy kogoś upominamy.

http://zapytaj.onet.pl/Category/002,010/2,4298088,Jezyk_POLSKI_z_malej_czy_z_duzej.html

;)

Edytowane przez fisu

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska, czy masz serwisowke do tego Radiana ?

Jesli tak to znajdz schemat elktryczny i daj Princowi sprawdzic jak wyglada obwod tego czujnika przy kosie.

Potem nalezy tylko sprawdzic sam czujnik ( prosty bardzo, w jednej pozycji rozlacza, w drugiej nie ) i polaczenia kabelkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialem Bandita 600 i tez motocygl gasl mi zawsze kiedy rozkladalem kose. Wiele osob wskazywalo na czujnik ... ale po wnikliwej abalizie schematu i wskazowkach innych osob:) okazalo sie, ze dioda w przerywaczu jest spalona. Nowy przerywacz mozna kupic, ale ja wybralem tansza opcje i zbocznikowalem ja zwykla dioda prostownicza 1N...

Podobno dziala do dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...