Skocz do zawartości

Nowa R1 czyli erłan - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Myslicie, ze dla mojej mlodej sie nada ?

 

Te wydechy to brak wogole okreslenia takie zajefajne !

 

Major, nic nie mowilem o tym, ze za darmo, bo wiesz, jak sie takei cudo zalatwia, to jeszcze trzeba cos bokiem zalatwiajacemu.....

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, na pewno klienci się znajdą. H2R ma kosztować 50 tysi i ma być dostępnych w UK całe 15 sztuk. Nie wystarczy mieć pieniądze, żeby ją kupić. Wpłacasz 5k depozytu i musisz jakoś 'zachęcić' Kawasaki, żeby właśnie Tobie ją sprzedali. Jeżeli się zgodzą, dopłacasz 45 kafli i masz, jeżeli nie - zwracają depozyt.

 

Swojego czasu byłem aż zaskoczony, że widziałem na drodze sporo S1000RR czy Panigale. Przecież to też tanie nie jest. Nie dalej jak wczoraj widziałem ex-demo 899 za 12000...

S1000RR wcale nie jest jakoś sporo droższe od japońskich litrowych kolegów. Ok, jest trochę droższe, ale w zamian dostajesz sporo więcej. Panigale to inna sprawa, tutaj ceny faktycznie są wysokie :), zwłaszcza za wersję S albo R :) W sumie za S1000RR HP4 cena też jest kosmiczna :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSV wygląda świetnie :), Honda RC213V-S też niczego sobie, poza dyskusyjnymi lusterkami ;). Panigale wygląda jak...i tu szok i niedowierzanie, jak każde poprzednie Panigale. Jeżeli chodzi o nowości typu H2 czy R1? Nie no proszę, H2 wygląda jak przeładowana spoilerami calibra, R1 wygląda znowu jakby ktoś dał Panigale łopatą w "twarz" ;). Jakoś produkcje o których była największa burza w mediach, niespecjalnie rzuciły na kolana, mnie osobiście bardzo rozczarowały, może cyferki robią robotę, ale jednak przyjemnie jest czasami wejść do garażu i popatrzeć na motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię ogólnie tego typu motocykli, ale żeby postawić H2 i R1 na jednej półce pod kątem wyglądu to (z całym szacunkiem) trzeba mieć oczy w d*pie :D A Apriia to zawsze był odpust na kółkach, chociaż ta nowa RSV ma całkiem fajną prezencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Theodor dowaliłeś :D.

Ale przecież wygląd to nie wszystko - liczy się wnętrze, a pan Rossi bardzo zachwala nowy sprzęt, więc pewnie będzie zajebisty i większość rajderów i tak nie będzie w stanie jej wykorzystać i tak :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...