Skocz do zawartości

Moja nowa panienka


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Wczoraj, dokładnie o 20 zaparkowałem swoją Kawę GPZ500S na moim podwórku :D. Co prawda niby wszystko było załatwione wcześniej, ale dzisiaj wypełniliśmy papierki na moje nazwisko i takie tam:D Czyli oficjalnie mam w końcu drugi motocykl :D

Tutaj fotka moich dziewczynek już w domu. Wiem, że jakość jest do bani, ale z aparatem nie mogłem się zmieścić w kuchni i musiałem robić komórką.

15491514419_3e62342b5b_c.jpg

 

W końcu! :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze z którą sypiasz :biggrin: .

Jakie sypiasz?

Przecież widzisz, że one mu tylko gotują.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :D.

Lech, jakbym miał wybrać jedną do sypiani, to tylko GPZta - Suza ma 9 lat! :D

Wczoraj przeglądałem historię tej Kawy, bo trochę tego jest. Wychodzi na to, że mam udokumentowane 17 lat, do tego jakieś rachunki za części i naprawy, HPI check kompletnie czyściutki. Nakręcone prawie 37k mil, czyli po remoncie silnik powinien pociągnąć co najmniej drugie tyle.

Do tego było trochę nowych lub prawie nowych pierdół typu bateria, lusterka, łańcuch i zębatki, i o zgrozo - opony. Skapnąłem się dopiero w domu, jakoś wcześniej nie wpadłem na to, żeby się przypatrzeć. Pajac założył Pirelli City Demon :banghead: , czyli to samo badziewie, które mam w Suzie. Nie dziwię się, że gumy są zużyte tylko na środku.

Byłem też dzisiaj u dilera Kawasaki popytać o części. Za komplet 2 tłoki z pierścieniami i uszczelki na górę silnika wyjdzie około dwie stówki, do tego trzy na kompletny układ wydechowy Delkevic z nierdzewki, z owalnymi puchami i około 180 na gumy Road Attack. Czyli zapewne znajdę to na necie dużo taniej :D. Akurat, na zimę jak znalazł :D :cool: .

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzli - moja wczoraj nie miała nic przeciwko, w końcu zakochana w Kawach, a że ma w domu matkę Ninja, to już całkiem super :D. Niestety, czar prysnął dzisiaj rano, kiedy szykowała się do pracy i mam coś z tym zrobić. I zrozum tu takie stworzenie człowieku...

Koroviov - dzięki :D. Myślę, że ja też ją potrzymam dłużej niż jeden sezon. O ile nie dobiję jej do końca moimi zdolnościami mechanicznymi :rolleyes: .

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolnościami mechanicznymi być może ;) Natomiast jeżdżąc to będzie ciężko. Żadnego motocykla nie traktowałem tak ciężką ręką jak tego (poniżej 7 tys. w ogóle nie jeździłem) i nie protestował.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona może być malutka, ale widziała więcej niż niejedna duża maszyna :D.

Limo, z zakupem drugiego silnika jeszcze poczekam, zerknę najpierw do środka i zobaczę, co jest nie tak.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...