Skocz do zawartości

Moja nowa panienka


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całą pewnością zależy to od sposobu i warunków jazdy. Ja bardzo rzadko kręcę się wokół komina. Jeżdżę głównie poza miastem z pełnym kufrem (rzadziej trzema), więc odpowiada mi mocny dół i brak konieczności kręcenia wysoko.

Paradoksalnie, CB 500 przy małych prędkościach prowadziła się gorzej niż teoretycznie ciężki bandit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się rozumiemy w 100% . Przed fazerem używałem przez parę miesięcy CB1300 - aksamitnie jedwabista elektrownia atomowa niekończącej się mocy :) :)

Owszem, troszkę cięższe było, ale przy moim jeżdżeniu (bez "dróżek" i "terenu" to nie ma znaczenia. A możliwość przyspieszania z każdych obrotów - bezcenna.

Tylko że żere palyfko :D ale czymś te koniki trzeba napaść... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, i tu się właśnie nie zgadzam! Pisałem już wielokrotnie na forum, że przy normalnej szosowej jeździe jeszcze nie przekroczyłem 6,5l/100 km.

Zdarzało się nawet przy przepisowej jeździe, albo w deszczu schodzić poniżej 6l.

Pod koniec mojej przygody z CB 500, kiedy opony miałem domknięte z obu stron i kręciłem pod czerwone, nie udawało się spalać mniej, jak 6,5-7l. Więc wolę tego starego mastodonta, bo daje mi mnóstwo przyjemności z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, ja byłem rozpuszczony moją CBką, którą osiągałem 5/100 w mieście. A Fazer bierze siedem i się nie pyta :) ale frajda jest :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś "w mieście", a ja po mieście praktycznie nie jeżdżę wcale. Gdybym miał się ciągle przeciskać w korkach, to też pewnie narzekał bym na Bandita, ale jako że jedyny korek jaki mogę znaleźć u mnie na wsi to ten, po tanim winie pod sklepem, więc uważam ten motocykl za idealny do turystyki jaką uprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko :). W moim temacie Pierwsze podejście do mechaniki jest opis i kilka fot tego, co znalazłem. A nawet nie zrzucalem glowicy jeszcze :).

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...