Skocz do zawartości

Enduro/Cross na początek


Rekomendowane odpowiedzi

Większość Ci poleca simsona :wink:

-możesz go kupić za 500zł (na chodzie z papierem)

 

 

 

Jak mi znajdziesz Simsona na 500zl to jade w tej chwili do Ciebie i go kupuje, u mnie to chodza po 1800-2000PLN takze ladnie bym na tym wyszedl :D :D

 

Wracając do tematu w sumie za takiego chinola dużo dać nie trzeba, ale średnio sie to spisuje(własciwosci jezde i awaryjnosc), chociaz w sumie na pierwsze moto to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.osobiscie bym Ci odradzil,szybko z tego wyrosniesz.ogulnie wynalazkow sie nie kupuje.nie wiem jakie masz umiejetnosci ale moj brat ma 13 lat i smiga na kwaiw kdx125,juz mu brakuje mocy.polecam rm 125.

 

ale on dopiero chce zacząć, a twój brat przypuszczam że miał coś przed kdx

 

Jak mi znajdziesz Simsona na 500zl to jade w tej chwili do Ciebie i go kupuje, u mnie to chodza po 1800-2000PLN takze ladnie bym na tym wyszedl :D :D

 

Wracając do tematu w sumie za takiego chinola dużo dać nie trzeba, ale średnio sie to spisuje(własciwosci jezde i awaryjnosc), chociaz w sumie na pierwsze moto to czemu nie :)

 

miałem do wzięcia simsona za 300żł na chodzie tylko frez od kickstartera zjechany, i drugiego za 400 ale byl z tym silnikiem chłodzonym wiatrakiem. (obydwa na chodzie z papierem, oczywiście stan wizualny nie był za ciekawy no ale... )

ad. popytaj pijaczków :wink:

Edytowane przez AdamSuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu w sumie za takiego chinola dużo dać nie trzeba, ale średnio sie to spisuje(własciwosci jezde i awaryjnosc), chociaz w sumie na pierwsze moto to czemu nie :D

 

Mi sie wydaje ze będzie spoko. Jutro idę zobaczyć go na żywo :D A tu wam dam kilka linków jak sprawuje sie taki cudo.

 

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu w sumie za takiego chinola dużo dać nie trzeba, ale średnio sie to spisuje(własciwosci jezde i awaryjnosc), chociaz w sumie na pierwsze moto to czemu nie :D

 

 

Mi sie wydaje ze będzie spoko. Jutro idę zobaczyć go na żywo :D A tu wam dam kilka linków jak sprawuje sie taki cudo.

 

 

 

 

:wink:

 

To założyłeś temat żeby dostać opnie o tym co kupić czy żeby pochwalić się że kupujesz chinola ???

Pamiętaj nie kupuj MADE IN CHINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupiłem kingwaya ATV 250 i już nie chodzi na jeden cylinder.PZDR

Edytowane przez AdamSuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

polecam 250 4T

 

YZF, CRF, RMZ itp

mocy wystarczy, waga niezła, wybacza niektóre błędy, na tor i na CC w sam raz

 

 

jak brac to wolałbym juz wiekszą pojemnosc gdzie silnik jest mniej wysilony (bo jak z 250cm jest ok 40KM no to ile ten silnik wytrzyma) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...