Skocz do zawartości

Skradziono ale się znalazł i jest problem


sla152
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu z 6 na 7 lipca tego roku między godz . 2 - 3,30 w nocy z pod kamienicy skradziono mi motorower marki junak . Wiadoma rzecz zgłosiłem na policję o dokonaniu kradzieży itd . Po tygodniu a dokładnie 14 lipca przeglądając OXL - Tablica znalazłem go wystawionego na sprzedaż . Udałem się ponownie na policję i złożyłem zeznania że moto wystawiony na sprzedaż jeż w 100% mój . Ponieważ rozpoznaję go między innymi po specyficznym wygięciu rączki od sprzęgła , która została uderzona samochodem i mało prawdopodobne a wręcz nie możliwe a by ktoś identycznie miał wygiętą rączkę przy takim samym modelu . Drugi znak szczególny przy błotniku jest gumka trzymająca linkę od licznika jest zerwana , odrapana rura wydech i bagażnik . Chodziłem , pytałem , dzwoniłem na komendę , zero info z jej strony tylko proszę czekać . Facet trzy krotnie wystawiał go na sprzedaż . Nawet dzwoniłem do niego i pytałem o moto , ma tylko fakturę wat zakupu , fakturę to można sobie samemu wydrukować . W dniu wczorajszym byłem na komendzie i co następuje , powiedzieli że sprawdzali , został wysłany fun.operacyjny i trzeba będzie sprawę umorzyć itd . Coś mi tu z tym wszystkim nie pasuje . Chcę coś działać na własną rękę . Wystarczy tylko sprawdzić nr. ramy motoroweru i po sprawie i będę miał pewność na 100% . Dla mnie przeszkodą jest zbyt wielka odległość prawie 400 km . Czy ktoś zdecydował by się tego podjąć , umówić się i w jakiś sposób sprawdzić nr.ramy , oczywiście nie za darmo cena do uzgodnienia . Jeżeli byłby ktoś chętny i odważny proszę o kontakt na priv .Wtedy prześlę namiary . A tu foto skopiowane z neta . Zapomniałem na pisać moto rozpoznaje sześć osób . Jestem dobrej myśli że ktoś pomoże w tej sprawie . Junaczek był moim oczkiem w głowie na dzień dzisiejszy rozkładam ręcę .

Junak ZN50Q-9 901 , czarny metalic .

Nr. ramy L5YPCBLA0B1500168

rok produkcji 2011 r.

PSR 12UU - nr rejestracyjny .

Mój e-mail [email protected]

post-78510-0-33885800-1411049278.png

Edytowane przez sla152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, 400km to przeszkoda nie do przejścia? Jedziesz z dowodem, pokazujesz że to Twój i dzwonisz po niebieskich, wszystko w temacie.



Ok, powiedzmy że ktoś Ci to sprawdzi i okaże się że to Twój. Też nie będziesz miał kasy na podróż?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuj tak wszystkim tego ogloszneia bo ktoś da cynk gościowi i bedzie pozamiatane. Dyskretnie z tym.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter, ale po co takie sprawy załatwiać dyskretnie?

Można wkleić tu i na fejsa, a potem czekać, aż ktoś sprawdzi i ewentualnie dostarczy.

Brakuje jeszcze informacji, że nagrodą za sprawdzenie będzie dodanie do znajomych na fejsie.

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybszym sposobem dla mnie było by poszukać kogoś , najlepiej mieszkańca Siedlec który podjął by się sprawdzić tą sprawę . Nie chcę tego za darmo np . dzwoni do goscia umawia się , robi jazdę próbną , lub w jakiś inny sposób sprawdza numer , oczywiscie dyskretnie . Jeżeli nie znajdzie się nikt to i tak pojadę ale nie prędzej niż w pierwszych dniach pażdziernika . Wybrałem się ponownie na komendę , dowiedzieć się czy moto z ogłoszenia zostało sprawdzone , zapewniali że tak powiadomili komendę w Siedlcach . Ok pasuje . Zachodzę do domu , dzwonię do Siedlec i co się okazuje , nic nie wiadomo im o tej sprawie jeżeli zostalo wysłane powiadomienie to musi pan iść na posterunek w swojej komendzie i ma pan prawo do wglądu do akt jako osoba poszkodowana i musi pan nam dostarczyć nr . faksu ,jeżeli nie był wysłany to my się bierzemy za sprawę . I maszeruję z powrotem , nie ma w tej chwili prowadzącego sprawę musi się pan umówić . No normalnie robią z człowieka głupiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast dawac komus kase to chyba lepiej by bylo pozyczyc kase na dojazd i osobisie sprawdzic moto jak sie okaze ze twoj dziekujesz gosciowi dzwonisz po niebieskich i robisz wjazd na chate muwiac ze gosciu ma twoje moto zanim zobaczy te posty (na google to nie problem znalesc )i sprzeda za bezcen komu kolwiek na czesci zadzwon i popytaj o marke opon czy ma jakies przerubki zeczy do naprawy jak ci powie o uszkodzeniach ktore wiesz to bedziesz pewniejszy ze to twoj tylko nie dzwon ze swojego nr kup se starter bo moze zna twoj nr od kogos kogos radze pospiesz sie puki jest w ogloszeniu

Edytowane przez motonita90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, 400km to przeszkoda nie do przejścia? Jedziesz z dowodem, pokazujesz że to Twój i dzwonisz po niebieskich, wszystko w temacie.

 

Limo,skoro kradzież została zgłoszona "odpowiednim służbom" to dlaczego Oni nie mogliby się tym zająć?

Autor tematu (poszkodowany) chce podać śledczym złodzieja na talerzu,a oni nic .....

Jaki byłby problem,aby wysłali ekipę niebieskich z danej dzielnicy Siedlec do sprawdzenia skutera ???

Po o płacimy podatki ?

Po hooj Nam takie służby !!!

Zwolnić wszystkich

 

Ps. Łysy może zostać :icon_razz:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Limo,skoro kradzież została zgłoszona "odpowiednim służbom" to dlaczego Oni nie mogliby się tym zająć?

 

 

 

Bo zbierają na bramę na pilota ;).

 

 

 

To chyba jakaś podpucha. Nie wierzę że można być tak niedorobionym żeby od lipca nie pojechać po swoje moto :banghead:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do tej pory nie pojechałem , bo liczyłem że szybko to załatwią , a tu takie przeciąganie sprawy . Na początku pażdziernika wsiadam w pociąg i jadę po niego i sprawa zalatwiona . Ale przed wyjazdem jeszcze chcę zobaczyć czarno na białym że wysłali fax do Siedlec i jaka przyszła odpowiedz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był mój motocykl to w max godzine po zobaczniu ogłoszenia byłbym już w drodze

 

Dokładnie... Coś mi tu nie pasuje, dziwna historia.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...