Skocz do zawartości

Cafe Racer - budowa, Kto? Co? I za ile?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość starydziad

Na Enfieldach prawdziwych to Ja smigałem w latach 90-ych ..... frajda niesamowita, teraz niestety Motocykl nie taki jak kiedyś :(

Jak prawdziwe Harleye, wybacz ale to jest takie pierd....nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Wybaczam ..... nie bardzo wiesz o co chodzi ale musisz się odezwać, przyzwyczaiłem się :D

Wybacz ale mam ważniejsze rzeczy niż udowadnianie pierdół na FM :sad: .

Pokażesz swojego Cafe to zobaczymy czy masz w ogóle pojecie o temacie.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Dom kończe, więc kasa poszła na siłowniki do Bramy na Pilota :D i na wykończenie Basenu ...... szukam dalej :D

Wiesz niektórzy z FM wydają więcej na "zrobienie silnika " niż ty na tego Cafe chcesz wydać :wink: .

Nie daj się prosić daj zdjęcie "gruza".

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niektórzy z FM wydają więcej na "zrobienie silnika " niż ty na tego Cafe chcesz wydać :wink: .

 

 

Co tak nieśmiało? Napisz że miałeś siebie na myśli, no dalej, nie wstydź się :D

 

Dodaj jeszcze ile wydałeś na kojec, akwarium, bramę i w ogóle pochwal się :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest taka grupa na forum która zawsze "wie lepiej" choćby nie wiem co, i to w każdym temacie :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...