Skocz do zawartości

Doświadczeni motocykliści, a prędkość


shd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ma fejsa sobie zaluka.

Motocyklem w zimę jeździ się mniej więcej...mniej jeździ, więcej podnosi :icon_mrgreen:

 

https://www.facebook.com/100001904135342/videos/2386908878049227/

Wbrew pozorom upadac tez trzeba umiec :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ks-rider - bądż tak dobry i nie obrażaj ludzi bez powodu.

"Polecisz niechcący" o parę słów za duzo i po co Ci potem "przymus" przyjazdu tutaj...

Zastanów sie dobrze czy naprawdę jest Ci to potrzebne...

art. 216 k.k.

Są w tym kraju Polacy, którzy mają dużo wolnego czasu i jeszcze więcej pieniędzy, aby się w takiego "tenisa" z Tobą pobawić... a ułomność polskiego sądownictwa wg mnie na zdrowie Ci tez nie wyjdzie...

Edytowane przez FIS

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzisz, to wlasnie dzieli Niemcow od Polakow. Niemcowi wytlumaczysz, jakie moga byc konsekwencje i co moze sie stac i ten z regoly przemysli z zdecyduja.

 

Polak jak widac potrzebuje dyrektywy, bo kto jest w stanie mu zabronic. dzso jak widac od czasow szlachty sie nie zmienilo.

 

Z deszczem opony sobie radza a z lodem czy sniegiem jak pokazuje zycie juz nie bardzo !

Z mojej strony Anen, bo nie zamierzam p i e r d o l i c tutaj o rzeczach oczywistych,

 

 

Gdyby nie ten Eurokolchoz jak to nazwales, to w PL byklby uj a nie autostrady i inne drogi. Jakos do wejscia do Uni ….. ech co bede jape szczepil :banghead:

 

 

No wyobraz sobie, ze sa kraje w ktorych uzywanie kolcow jest zabronione.

 

:crossy:

 

tia...niemcom nie musisz nic tłumaczyć...odpowiednie nakazy i zakazy i można ich nakłonić do wszystkiego...zrobią wszystko jak tępe owce co historia dobitnie pokazuje

oczywista rzeczą jest że jak w 90% przypadków (jak sam piszesz) pie**olisz farmazony

skąd dane o tej tej magicznej wartości 15st? to przy 16stopniach guma klei jak wściekła a przy 14stu jest bezużyteczna jak drewno na lodzie?

wracając do niemców - skąd te tłumy na corocznym elefancie? no kurna jeszcze nie wiedzą, że im guma nie klei? :D nie dotarły do nich jeszcze Twoje rewelacje?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczaki... To jakiś ułomny jestem...

Bo i w Giżycku na zimowych bywałem... I Elefanta zaliczałem...

Qrde... Leczyć się trzeba... Leczyć...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrości życiowe na podstawie filmików z Rosji... Taaa...

Nie siadaj na moto, bo zobacz na filmikach z Rosji co się może wydarzyć.

Nie wsiadaj do auta, j/w

Nie chodź w góry, j/w

Nie pij wódki z kolegami, j/w

Kreda jest bezpieczniejsza niż broń.

 

1. Nie odpowiedziales czy byles w Norwegi, ale zadna odpowiedz, to tez odpowiedz.

 

Kumasz roznice miedzy normalnym " zdrowym " ryzykiem ?

Wgory nie chodze, bo mnie nie kreci

 

Wodke czy Alkohol pije z kolegami w domu

 

Zgwalcony moge byc i we wlasnym aucie, tyle, ze raczej nie znajdzie sie che.tna / chetny, za stary juz jestem, sa mlodsi i piekniejsi :icon_mrgreen:

 

Kreda moze i jest bezpieczniejsza niz bron, ale co najwyzej w twoich rekach. Widze, ze wogole nie trybisz o czym mowa, wiec podaruja sobie

 

:crossy:

 

skąd dane o tej tej magicznej wartości 15st? to przy 16stopniach guma klei jak wściekła a przy 14stu jest bezużyteczna jak drewno na lodzie?

wracając do niemców - skąd te tłumy na corocznym elefancie? no kurna jeszcze nie wiedzą, że im guma nie klei? :D nie dotarły do nich jeszcze Twoje rewelacje?

 

Kto cie te papiery instruktorskie wydal :icon_mrgreen:

 

To, ze na kilka milionow znajdzie sie 500 takich ktorzy to lubia z czego 2/3 przyjezdzaja moturami u bocznym wozkiem, nno coz, jedni rybki choduja w akwarium a inni …..

 

Gdybys przytoczyl Argument, ze na Elefententreffen jest frekwencja jak na Faaker see ( HD ) to bylby Argument a tak ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możesz tak po prostu odpowiedzieć na proste pytanie? czy jak zwykle wycieczki personalne (choć w sumie do mnie chyba pierwszy raz :D)?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni Ci Niemcy.

Produkują motocykle i wyposażają je w reflektory...

Po co?

Przecież w nocy zwykle temperatura spada poniżej 15*C, nawet latem.

Panie i Panowie, gdy wieczór Was w trasie zastanie - dalsza podróż - verboten! :D

Ruki pa szwam i czekamy do świtu :D

Ale odlot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni Ci Niemcy.

Produkują motocykle i wyposażają je w reflektory...

Po co?

Przecież w nocy zwykle temperatura spada poniżej 15*C, nawet latem.

Panie i Panowie, gdy wieczór Was w trasie zastanie - dalsza podróż - verboten! :D

Ruki pa szwam i czekamy do świtu :D

Ale odlot...

reflektory już są nakazane - przecież się nie będą z nakazów wycofywać bo jeszcze by ludzie się zaczęli zastanawiać nad sensem innych nakazów i zakazów :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordnung muss sein...

Arbeit macht frei... Aber warum kein Geld? :D

GUpie te niemce... z lampami jeżdżom... Jakby latarni nie było...

:D

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo właśnie szkopy to taki naród co jak im się zapali kontrolka ABS w samochodzie czy moto to pakują go na lawetę i jada do serwisu bo w instrukcji jest napisane że jazda czymś takim jest niebezpieczna :biggrin:

przecież Kumają roznice miedzy normalnym " zdrowym " ryzykiem jak np przechodzenie przez ulicę a niezdrowym jak jazda bez sprawnego ABSu

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ks-rider - bądż tak dobry i nie obrażaj ludzi bez powodu.

"Polecisz niechcący" o parę słów za duzo i po co Ci potem "przymus" przyjazdu tutaj...

Zastanów sie dobrze czy naprawdę jest Ci to potrzebne...

art. 216 k.k.

Są w tym kraju Polacy, którzy mają dużo wolnego czasu i jeszcze więcej pieniędzy, aby się w takiego "tenisa" z Tobą pobawić... a ułomność polskiego sądownictwa wg mnie na zdrowie Ci tez nie wyjdzie...

Po co sądem straszysz?

Pojedzie za daleko, to się sprawdzi, czy w realu też taki sprawny w nieumiejętności dobierania słów jest.

Kasę na WOŚP lepiej przeznaczyć. Nawet jeśli to tylko część będzie.

:cool:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możesz tak po prostu odpowiedzieć na proste pytanie? czy jak zwykle wycieczki personalne (choć w sumie do mnie chyba pierwszy raz :D)?

 

Konrad, noze nastepnym razem, zamiast wyjezdzac " z dupy " dobierz troche inaczej slownictwo, to i ja je tez inaczej dobiore.

 

Naprawde mam Ci tlumaczyc jak wyglada zakres oracy opony motocyklowej w zaleznisci od temperatury, no wezzzzzzzzzz.

 

A dla calej reszty, to radzil bym przemyslec, dlaczego w Europie osrodki nie egzaminuja w czasie Listopad - Marzec-Kwiecien.

 

Jezeli nie dojdziecie, to szukajcie Google Twoim przyjacielem.

 

buziaczki

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szkopy to taki naród"

Na wymarciu, młodzi Niemcy to dzisiaj zazwyczaj wyżelowane gamonie, a kolorowych coraz więcej i to oni zaczynają wszędzie dominować i to od lat tak się dzieje. Niemcy jako naród, który znaliśmy jeszcze 20 lat temu nie istnieją. Nie na darmo ten kawał "z brodą" :

 

Rok 2028, Niemcy.

Policja zatrzymuje faceta.

Sprawdzają dokumenty.

Gliniarz mówi jeden do drugiego (pewnie po arabsku- mój dopisek):

- Popatrz Ahmed, jakie dziwne nazwisko: Müller.

 

 

Co do prędkości "nadmiernej".... Nie na darmo są sportowe moto, nie mówiąc już, że każde moto osiąga 200 km/h, a te szybsze ponad 250 km/h :) . Wszystko dla ludzi.

Edytowane przez dr.Big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...