Skocz do zawartości

cagiva river 600 strzela w gaźnik


kickof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie odpala. Tylko co któryś obrót strzela mocno z gaźnika. Właśnie chciałem napisać że wygląda to tak jaby był przestawiony zapłon. Tylko nie bardzo wiem jak się w tym ustawia zapłon. Prodnica oraz impulsator są umieszczone w lewej pokrywie (nie na karterze) a to wszystko skąpane jest w oleju.

 

Dodam że iskra jest

Ssanie, sprężanie, praca, wydech też jest

paliwo dochodzi

 

tak to wygląda. Nie widzę tam żadnych znaków tylko jeden pod impulsatorem i drugi na magnecie z oznaczeniem A I I B

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 1.jpg
Darmowe galerie na aukcje Allegro

Edytowane przez kickof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie to chyba nic nie ma do strzelania w gaźnik...?
Może się myle, lecz w singlu walenie w gaźnik może być od przyspieszonego zapłonu lub przestawionego rozrządu.
Nie wiem jak w tym przypadku sprawdzić zapłon?

 

Dzisiaj przeczyściłem gaźnik. Faktycznie było tam sporo syfu ale tylko w okolicach przepustnicy. Pewnie przez to strzelanie. Ciekawi mnie jedna rzecz. Na załączonym obrazku zaznaczyłem śrubkę która była całkowicie wkręcona. Nie jestem pewny ale ona chyba odpowiada za dawkę paliwa i powinna być na niej sprężynka...??

 

1.jpg 1.jpg
Galerie Allegro - darmowy hosting zdjęć

Edytowane przez kickof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakie powinny być luzy zaworowe?? Obecnie zawory ssące są ustawione chyba na 0.20 Piszę chyba bo najmniejszy listeka jaki posiadam ma 0.25 i nie wchodzi

 

Za 15 zeta kupisz już dobry szczelinomierz.

Bez niego narobisz sobie kosztów

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...