Skocz do zawartości

Agregat z biedronki


foresst
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie można kupić w Biedronce agregat malarki

Ma ktoś coś takiego ?? bądź używał ??

Oczywiście nie chce tym malować motocykla ale zbliża mi się remont i

zastanawiałem się czy nie kupić czegoś takiego do pomalowania ścian

Dzięki za opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie szkoda prądu.

Przy takiej technologii malowania, musisz zabezpieczyć wszystko co tylko masz w chałupie, a i tak nie masz gwarancji że sie nie upaćka.

Dobra farbą i wałkiem opycisz szybciej niż tym aerografem. Jak masz ciśnienie na zabawę to idź do wypożyczalni sprzętu budowlanego i weź profi .

Kosztować będzie tyle samo co kupno badziewia.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To nie jest agregat, tylko kompresor...

Olejowy, jak nie będziesz go eksploatował na co dzień, to może na krótszą metę dać radę. Ma małą pojemność, więc o malowaniu precyzyjnym zapomnij.

No i Biedronka, więc w razie awarii nie powinno być problemu z wymianą (czytaj - maluj chatę, jak się zepsuje znaczy się - test oblał).

Jeśli masz pusty dom, to OK, inaczej musisz wszystko dokładnie oklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest agregat, tylko kompresor...

Olejowy, jak nie będziesz go eksploatował na co dzień, to może na krótszą metę dać radę. Ma małą pojemność, więc o malowaniu precyzyjnym zapomnij.

No i Biedronka, więc w razie awarii nie powinno być problemu z wymianą (czytaj - maluj chatę, jak się zepsuje znaczy się - test oblał).

Jeśli masz pusty dom, to OK, inaczej musisz wszystko dokładnie oklejać.

 

 

Kolego, wiem co to jest kompresor, masz tu link

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,1222,name,agregat-malarski

ja się człowiek chce już wypowiedzieć to niech sprawdzi o co chodzi...

 

A oto i kompresor olejowy o którym zapewne pisałeś

 

http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-26-05-2014,6409/6/

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem - że piszecie o dwóch różnych rzeczach.Osobiście jednak gdybym miał wybierać to dołożyłbym parę złotych na ten kompresor - pomalować to i owo też nim się da , a ponadto jeszcze kilka innych zastosowań - często przydatnych dla posiadaczy motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do pracy - czyli profesjonalnych zastosowań to on nie jest przeznaczony i się na pewno nie nadaje.Ja mam podobny już kilka lat i jak na moje potrzeby zupełnie wystarcza - koło napompuje , łańcuch umyje , przedmucha tu i ówdzie podczas różnych prac , a także pomaluje ławkę skrzynkę i inne duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do pracy - czyli profesjonalnych zastosowań to on nie jest przeznaczony i się na pewno nie nadaje.Ja mam podobny już kilka lat i jak na moje potrzeby zupełnie wystarcza - koło napompuje , łańcuch umyje , przedmucha tu i ówdzie podczas różnych prac , a także pomaluje ławkę skrzynkę i inne duperele.

 

no mogłem podkreślić że nie pracuję nigdzie w warsztacie :D

też używamy go sporadycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz to opisz jak się sprawuje-bo jestem ciekaw :D

 

pany z kompresora 24l na jednym tłoku (zwykły olejowy ) i wysokociśnieniowego pistoletu z chińskich zestawów też jest dupa nie malowanie -a wychodzi sporo drożej i trza targać wielki ciężki , prądożerny kompresor, więc ten wynalazek ma szansę być alternatywą.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłym wałkiem opierdzielisz ścianę 4x szybciej niż tym kompresorem

piszę to z doświadczenia bo mam w domu typowy warsztatowy kompresor i pistolet malarski do emulsji (z dolnym zbiornikiem jakby to pytał)

po pierwszej ścianie kupiłem wałek

i małą uwaga, przed malowaniem zagruntuj ścianę bo farby pójdzie 2-3 więcej niż potrzeba

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...