Skocz do zawartości

Stary Kisielin


smuut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że te 450zł za zespół to jest te dwa dni latania czyli tak jak na plakacie warmup i trening wolny 17 sierpnia i kwalifikacje i wyścig 18 sierpnia ?

Jeśli tak jest to jest to fajna oferta,

Jaka jest zasada rozgrywania kwalifikacji ? Czy wybrany osobnik z zespołu bierze udział w kwali ?

Rozumiem że Ty jesteś głównym organizatorem tej zabawy, czy będziesz coś takiego robił na innych obiektach np. Bydgoszcz ?

Jeśli tak jest,(czyli Twoja inicjatywa) to jest to fajny pomysł Duszan, + dla Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luku i Heniek nic nie piszą to ja muszę coś pierdyknąć :D

Chłopaki ostatecznie wzięli mnie do drużyny i mimo, że odrobinę odstawałem sprzętowo a co za tym idzie łoili mnie pewnie po 3-5sek. na kółku to myślę total wstydu im nie zrobiłem :D

 

Co do samej imprezy - wcześniej bałem się tych 30stu motocykli na raz na torze ale okazało się, że aż tyle drużyn się nie zgłosiło. Rozpiętość jeśli chodzi o umiejętności jak i sprzęt bardzo duża.

Im dłużej jeździłem tym bardziej podobał mi się Kisielin, w paru miejscach pomogło "podholowanie" przez szybszych zawodników.

Atmosfera imprezy na prawdę spoko, bez napinek, luźne majty.

Koszt 450zł rozłożony na trzech to jednak nie jest dużo za możliwość skosztowania adrenalinki związanej z realną rywalizacją. Organizacyjnie nie stwierdziłem żadnych wpadek - akurat nam żadnej pomocy nie było trzeba ale widać było, że Mirek jest zaangażowany i sprawnie zbierał ludzi z gleby czy pomagał w reanimacji sprzętów.

Dwie godziny zapitalania w zupełności mi wystarczyło :D

Mam nadzieje, że w przyszłym roku będę miał okazję wziąć udział w tej imprezie - a może w tym samym składzie? ;)

Chłopaki - jeszcze raz dzięki za dobrą zabawę

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było - myślałem, że się zamęczę a okazało się, że jeszcze spokojnie mógłbym dalej jeździć. Super zabawa, szkoda, ze nie udało się wejść na najwyższy stopień podium, może następnym razem:) Ogólnie polecam.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździliśmy równo po 15 minut. Tak naprawdę powinniśmy być na trzecim miejscu ale szczęście nam dopomogło i pierwsza drużyna spadła na trzecie miejsce (wypadła im kostka i stracili czas na jej szukanie).

 

2015-08-19.jpg

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, daliśmy radę ;-)

 

Było chyba 11 drużyn, ale stabilne tempo Konrada w połączeniu z pomysłowością heńka i moim skromnym wkładem dało nam 2 miejsce.

Odnośnie toru to z pewnością nie jest on zaprojektowany z myślą o wyścigach motocykli sportowych. Przerzucanie sprzętu z jednej strony na drugą w ciasnych winklach bez chwili wytchnienia wymaga w tym przypadku dobrego przygotowania kondycyjno-siłowego. Nitka jest bardzo ciekawa i mocno wyprofilowana. Zawiera zróżnicowane zakręty przez co można poćwiczyć prawie wszystkie aspekty techniki jazdy.

 

Miałem okazje uczestniczyć też w niedzielno - poniedziałkowym szkoleniu, które było całkiem ciekawe. Mirek zaplanował na każdą sesję inne zadania i zabawy. Można było polatać bez napinki na czasy i poćwiczyć prawidłową pozycję na moto, prawidłową linie przejazdu, wyprzedzanie itd. Czasem jeden dzień na torze z ciekawymi ćwiczeniami i bez napinania na czasy i próbę pokazania kto tu jest najszybszy może więcej wnieść w technikę jazdy niż tydzień latania na 100 % możliwości.

 

Z ciekawostek to mogę jeszcze dodać, że w przyszłym roku Mirek planuje zorganizować na Kisielinie nocny wyścig endurance, a to chyba będzie pierwsza tego typu impreza w Polsce. Klimat pewnie będzie niesamowity tym samym mam nadzieje, że będzie to okazja by spotkać się ponownie w tym samym składzie.

Edytowane przez Luku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A kto to organizuje? Mirek?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...