Skocz do zawartości

Mój pierwszy start :)


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje 95% gratów w OlekMotocykle, tylko nie w tej ogólnej sieci sklepów, ale w pierwszym sklepie, który działał od samego początku (na ul. Serwituty w Wawie). Prowadzi go doświadczony zawodnik MX, więc faktycznie można dostać dobry rabat na graty do motocrossu nie mówiąc o tym, że mają praktycznie wszystko na stanie (dla porównania: zamówienie byle gówna w Monster Bike Kawasaki albo Suzuki Piaseczno to konieczność wpłacenia zaliczki i czekania minimum 4 dni roboczych - śmiech na sali).

Także polecam ten właśnie sklep, który funkcjonuje pod adresem http://www.sklep.olekmotocykle.pl/

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No olka to chyba każdy zna ale ceny z ich strony są wysokie. Vertex do kxf 250 cena katalogowa u nich 629zł. Znaczy się rabacik musisz dostawać zajebisty bo z tego co wiem to raczej tak z 10% dają. Szkoda, że u mnie nie idzie wyrwać gratów w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej! Tak, będę startował. Ogólnie to jadę w klasie ludzi z licencjami C, szukaj żółtej Suzuki i zawodnika z numerem 666 z poniższego zdjęcia :)
Poza tym łatwo namierzysz białego busa VW T4 oklejonego w barwy Kato Racing/MXMoto, wbijaj śmiało :)

25509080624325338015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie jak wyrehabilituję kolano to uda nam się polatać na jakimś treningu z mxmoto. Chłopaki kiedyś na serwisie strasznie zachwalali jak dobrze Ci idzie . Niestety u mnie w tym roku pauza z powodu kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa - jeżeli coś miłego mówili w MXMoto, to znaczy, że dobrzy z nich nauczyciele, bo to właśnie oni bardzo dużo wiedzy przekazują, zawsze zajebiście się z nimi lata. No i nie ma takiej hopy, której by nie skoczyli, więc już kilka razy jak z nimi latałem to mnie odpowiednio "napędzili" na fragment, którego się bałem :buttrock:

Patryk, wracaj do tematu a ja postaram się nie zgruzować do tego czasu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa - jeżeli coś miłego mówili w MXMoto, to znaczy, że dobrzy z nich nauczyciele, bo to właśnie oni bardzo dużo wiedzy przekazują, zawsze zajebiście się z nimi lata. No i nie ma takiej hopy, której by nie skoczyli, więc już kilka razy jak z nimi latałem to mnie odpowiednio "napędzili" na fragment, którego się bałem :buttrock:

 

Patryk, wracaj do tematu a ja postaram się nie zgruzować do tego czasu :icon_razz:

 

No właśnie chwalili że długo się nie zastanawiasz tylko raz dwa podchwytujesz temat bez cackania :buttrock:

 

Plan rehabilitacji jest taki aby styczeń/luty wrócić do sprawności, busa mam także nadzieja że parę razy na próbę pod most uda się wyskoczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest kilka pomysłów, jakby zima się okazała niefajna... Opcje, które są na tapecie to:

- Belgia/Holandia, temperatura raczej zawsze na plusie, 1200 km od W-wy, piękne miękkie tory za 10-15 euro dzień

- Włochy, okolice Fermo. Kemping ze specjalnymi udogodnieniami do MX (myjki itd.), w okolicy kilkanaście różnych torów

- hala w Czechach, niestety koszt około 100 euro/dzień

- jeżeli temperatury będą niewiele poniżej 0, to prawdopodobnie na polskim wybrzeżu będzie na plusie, więc wypasiony tor Sobieńczyce Speed Star z widokiem na morze jak się leci największą hopę :)

- MX park na Węgrzech, 1000 km, ale rewelacyjne tory w jednym miejscu

 

Tu poglądowa fota miejscówy na Węgrzech:

Dirt%20Park.jpg

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...