Skocz do zawartości

..najszybciej zrobione dlugie trasy


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mniejsza o szczegoly.

Interesuje mnie, jakie zrobiliscie najdluzsze trasy w szybkim tempie? Lub nie musza byc wasze trasy, ale takie, o ktorych slyszeliscie czy czytaliscie.

Przy moich wyjazdach zawsze wychodzilo mi okolo 10000km na miesiac, bo ja wolno jezdze i nie lubie sie meczyc :)

Ale interesuje mnie, ile najwiecej km da sie natrzaskac w 2, 3, 4 lub 5 tygodni?

 

No bo mi na Mongolie (18 tys. km) zeszlo ponad 50 dni, a kto inny (jemu wyszlo 15 tys. km) zrobil to w 25 dni.

Nie przeszkadza mi wstawanie o swicie, bo ja i tak codziennie o 4 wstaje do pracy. Tylko nie wiem, czy jest realne na stosunkowo nieszybkim motorku utrzymac srednia na poziomie 500-600km dziennie. Przez miesiac.

 

No najbardziej mnie interesuje, czy da sie XTkiem obrocic w 5 tygodni do Magadanu i z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.przygodaznatura.com/Sporty_Extremalne/J_Kolodziej/Kolodziej_1_Jednoslad_2.html

 

cytuję:

"Przejeżdża dziennie w upale 500 do 1000 km."

 

Najwyraźniej można przejechać więcej niż podałeś, po gorszych drogach i na wolnym sprzęcie... :).

 

Tak w ogóle, polecam wszystkie 3 relacje z podróży p. Marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500-600 km dziennie na niezbyt szybkim motorku po gorszych drogach ? ... to już nie przyjemność tylko katowanie się , no chyba , że to dobry sprzęt i Dakar :biggrin:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeoup

 

zmien prace, bo az mnie ciarko przeszly, o 04:00 to.....

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 1200km na raz z Sarajewa do Wrocławia. Czas coś koło 16 godzin.Musiałem wziąć to na raz bo na drugi dzień kończył mi się urlop i trzeba było rano iść do pracy :) Z końcówki drogi nie wiele pamiętałem, więc takie podróżowanie to wątpliwa przyjemność.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość robert73

Moj znajomy z Lecce na goldwing 10 000 w 10 dni, z Lecce na Capo Nord Marcello Anglana. Lub ostatnia jego podroz do okola swiata 5 kontynentow 34 000 tys.km. w 83 dni.

Kto zna wloski, lub angielski moze se wyguglac.

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tylko zdazylo 1200 zrobić w 13 godzin. z nad jeziora garda do czestochowy. do brna jeszcze fajnie sie jechalo ale od tego momentu coraz słabiej :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...