Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z mokrym asfaltem chodziło mi o to że zawsze są jakieś gleby i roszady w czołówce, bo łatwiej jest popełnić błąd. Np. ambicja Vale mogłaby znowu wyprzedzić jego talent ;) Nie wiem jak jeździł MM na mokrym.

 

Z transferami dla mnie sprawa jest oczywista - garnitury z HRC musieliby upaść na głowę żeby wykładać kilkakrotnie więcej kasy zamieniając Pedrosę na Lorenzo, a jednocześnie mając Marqueza i tytuł w kieszeni. Uważam jak MatMax - Honda ma najszybszego zawodnika i drugiego szybkiego i to im wystarczy i do mistrzostwa i zwycięstwa konstruktorów.

 

Ale yamaha była słaba na prostej startowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HRC tak... ale co z Lorenzo?

nie wierzę że po "biednym" sezonie ani On ani jego agent nie zapukają do drzwi konkurencji. Widać że Lorek to bardzo ambitny gość. Jeśli ambitny to na pewno pieniądze nie przysłonią mu możliwości zdobywania tytułów na homdzie. Kwestia dogadania się. Pedro to nie jest ta półka. Honda nie jest głupia.

Tylko rodzi się kolejne pytanie czy to nie jest ryzyko posiadania 2 najlepszych zawodników w stawce w jednym teamie.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeważnie w czasie gdy jest wyścig nie ma w domu i oglądam wyścigi na kompie - ściągam z torrenta. Zawsze parę godzin po wyścigu można już ściągnąć.

 

http://thepiratebay.se/torrent/10274899/MotoGP.2014x06.Italy.Race.BTSportHD.SD

link do ostatniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem Micka Doohana. Oglądałem jego zdobyte wszystkie mistrzostwa.

Cała prawda o Marquezie http://www.motogp.com/en/news/2014/Doohan+on+the+strengths+of+champion+Marquez

Chłopak się bawi i cieszy z jazdy i myślę że będzie to jeszcze długo trwało, przez wiele lat.

Czy ktoś jest w stanie pokonać Marqueza ? Ostatnio było bardzo blisko ale już się nie zakładam :) Piwo przegrałem i postawiłem :)

Czy Dani wreszcie się przebudzi w tym sezonie ? :) Czy Lorenzo pokaże kolejną klasę tak jak dwa tygodnie temu ? a może jednak Roosi ? :)

Zapowiada się kolejny piękny weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...