Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę się wypowiedzieć w temacie, to moim zdaniem jednak Ducati zbliży się w tym sezonie do H i Y. Na pewno nie zdobędą mistrzostwa ale z 1,3s (tyle około tracili na jednym lap w sezonie 2013) zejdą o połowę. :) bynajmniej ja w to wierzę i im życzę jak również koledze Theodorowi który jest zagorzałym fanem tej marki. :) Poza tym większa ilość silników jest dodatkowym atutem w rozwoju i o to im chyba tak naprawdę chodziło jak podejmowali tę decyzję.

Czy tym sposobem koledzy z Ducati dogonią w przyszłości Japońców ? Trudno powiedzieć ale widać że próbują wszystkiego, zapominając chyba jednak w tym wszystkim że wygrana, konkurencyjność tej marki w ostatnich 20 latach było epizodem, poza tym mieli chłopaka którego nikt nie potrafił rozgryź (pewnie i on sam nie wie jak to zrobił) dla czego zdobył mistrzostwo w 2007 roku i potrafił wygrywać.

Nie pojmuję tylko jednego, jeśli może ktoś mi to racjonalnie wytłumaczyć to bardzo proszę, Dla czego A Espargaro jest tak szybki ? Jeśli gość będzie również szybki na całym dystansie (po ostatnich testach jednak widać że tak z resztą sam mówił że jest zadowolony nie tylko z jednego lap) to może naprawdę namieszać. Czy po Losail będziemy mądrzejsi, chyba nie ale da jakiś zamazany obraz sezonu 2014. aaaaaa przepraszam, chyba jednak się mylę ;) bo zapomniałem że młody wraca (MMM) ;) , to już wszystko jasne ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś z forumowiczów (chyba Rinas) napisał że każdy z tych chłopaków startujących w najwyższej klasie Motogp ma talent i każdy z nich pracuje na maksa. Jednak jego wyniki mogą stwierdzać że jest naprawdę genialny i przejście do Yamahy Tech3 jest formalnością a może już jest taka klauzura. :) Bracia w jednym zespole, super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cal skopiował Vale (kanarkowy kolor nr) ;) ale ogólnie te motorki Ducati w tym sezonie jakieś wydają mi się zgrabniejsze niż ostatnio :)

Czy start na Losail mamy już w czwartek (pierwsze wolne treningi) ?

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawiając na bok wszelkie teorie spiskowe dziejów/

 

Ja bym nie odstawiał, a jedynie nazwał to nie spiskiem, a po prostu polityką. Na bank za kulisami odchodzą tam różne gierki, targi, naciski, zachęty, zniechęty itd. Z trudem, ale jednak, odłóżmy na bok samą farsę, że w jednym wyścigu będą trzy klasy (i co? w parku zamkniętym będą teraz trzy nagrody po wyścigu jak wcześniej CRT i GP? - wtedy Ducati powinno się cieszyć, bo zawsze wygrywałoby swoją kategorię :) Swoją i niczyją inną). Patrząc na sprawę z chłodnego dystansu - przed sezonem ogłaszany jest regulamin. Dla kategorii wyznaczane są zasady, ograniczenia, terminy wyboru itd. Wtedy teamy siadają i kombinują co i jak, rozważają za i przeciw. W wyznaczonym terminie podejmują decyzję - my jedziemy tu, a my - tam. Zgłaszamy to Dornie. Po czym Dorna patrzy na te decyzje, stwierdza (pod presją Hondy lub nie :) ) że ktoś (Ducati) chciał ją kiwnąć, no to bach - wy chcieliście nas wykiwać, to my zrobimy wam jeszcze jedną kategorię, w której wprawdzie nie będzie wam tak dobrze jak w Open, ale zostawimy wam część przywilejów, o których myśleliście wybierając Open. Że to jest zmiana reguł w trakcie gry, po terminie który wam sami wyznaczyliśmy? Łeee. A my nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

 

I dopiero po tym wszystkim robimy jakieś tam ściganie.

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie na Polsacie Sport News!

 

Sorry za spam, ale jak byście chcieli wygrać bilet na GP Czech :) To zapraszam do wzięcia udziału w naszej Lidze Typerów MotoGP.

Edytowane przez ThomasGP

Wyścigi motocyklowe - www.motosp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas ja właśnie się zalogowałem i startuję w tej lidze. Czy za Rooki of the Year są jakieś specjalne nagrody ;) :)

Dla czego na Polsat sport news ? Dołączyłem się do Polsatu dwa lata temu ze względu na Motogp płacę 69,90 a teraz wszystko(nawet wolne treningi) można oglądnąć na zwykłym Polsacie. :angry: i jeszcze nie w jakości HD :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

First-World-HD-TV-problems-.jpeg

 

Już przestaję to ogarniać - świetna motywacja do zdobywania podium... http://motormania.com.pl/sport/motogp/wazne-zmiany-w-przepisach-motogp/

 

"Tak, spokojnie mogłem wygrać, ale szef mówił, że dla nas ważniejsza jest większa liczba silników i miękkie opony, więc pozwoliłem się wyprzedzić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantom, bawisz się w typowanie ? Wytypuj tu na forum pierwszą piątkę. :)

Ogólnie jaja z tymi przepisami, a dziwią się że na naszym podwórku odstawiają szopki. :) Przecież motogp to najwyższa półka a i tam bałagan niemiłosierny.

Cały czas jednak jestem przekonany, że robią to żeby zwiększyć widowiskowość i walkę w czołówce większej liczby zawodników. No nie wiem ale tak mi się wydaje. :) zobaczymy co te zmiany przyniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe barwy, nowy sponsor, ogólnie mi się bardziej te kolory podobają niż ostatnio co robili te zdjęcia u Zdzicha w szopie ;)

http://motosp.pl/motogp/galeria-movistar-yamaha-motogp-w-nowych-kolorach/47389#prettyPhoto

głownie to malowanie Rossiego :)

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bawię się w typowanie. Kart zawodników też nie zbieram ;) Ale wiadomo że Katar wygra Marquez a generalkę Lorenzo :) IMO chodzi tu o jak największe skomplikowanie przepisów, żeby HRC znów coś poplątała dając w ten sposób mocniejszą pozycję Dornie przy kolejnej rundzie negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...