Skocz do zawartości

WMMP 2014


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego gadania nie lubię, nawet bardzo. Jeżeli ktoś się czuję za staro, żeby się pościgać, to sugeruje nie udzielać się w temacie sportu motocyklowego, bo czy to się komuś podoba czy nie, ZAWODY SĄ PO TO, ŻEBY SIĘ ŚCIGAĆ. A cała gadka o braku spiny, braku parcia na wyniki i czasy to głupie gadanie, czego najlepszym dowodem jest to, że na SD wszyscy biorą kostki i mierzą czasy, niezależnie od doświadczenia, planów itd.

 

Rywalizacja jest esencją postępu i rozwoju i jej brak to po prostu machnięcie ręką na to, co fajne w życiu.

Sherman, kostki na SD ludzie biorą również po to, by ścigać się ze sobą i mierzyć własne postępy.

 

Zgadzam się, że regulamin powinien być opublikowany znacznie wcześniej, ale to pokazuje tylko, że sport motocyklowy w Polsce to margines i należy traktować go (tak, jak napisał Łowca) hobbystycznie i na luzie.

a jak nie, to pomyślcie, żeby własne dzieci wysłać do Hiszpanii lub tam się przeprowadzić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawić, pić browara, zdobyć pucharek? Panowie litości co wy pier...e. Tu mają kości trzeszczeć, motki sra* panewkami, a zawodnicy ocierać się łokciami. Co to imprezy z ramienia ZBoWiD-u mają być? Emeryten party? Ja to się już nie znam od 300 ZGH jakiś skrzywiony jestem, inaczej to wszystko widzę i denerwuje mnie jak na kresce stoi mniej niż 20 maszyn.

 

Pees. Stoch (stary) do syna (złotego): "... trzeba 100 razy przegrać aby raz wygrać..."

Wydaje mi się, że MYC nie jest dla Ciebie ...

Tutaj niewygodne fakty też znikają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ze Jak staruje to walcze ,jak skonczymy walczyc to pijemy razem piwko ,nawet z tymi co nas objechali :)

Jasna sprawa ze jak sie staruje to po to zeby wygrac a nie po to zeby sie przejechac w wyscigu,chodzilo mi raczej o to ze jak juz mamy sponsora ktory daje kase to konczy sie zabawa i nie jest to juz hobby bo sponsor oczekuje wynikow ,a tak daje z siebie wszystko ale tylko dla wlasnej satysfakcji.

 

A Pretendenty umarly bo caly cykl WMMP umarl i tyle ,nigdy nie bylo tam ograniczen a ludzi bylo kiedys tyle ze jak sie przyjechalo za pozno na runde to nawet w lesie juz nie bylo miejsca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu, kasy, zdrowia, nerwów, sprzętu, ... na udział w JAKIEJKOLWIEK rywalizacji (niekoniecznie sportowej), jeśli mamy reprezentować podejście "mogę dostać od wszystkich baty, nie zależy mi".

Co jednak nie znaczy, że trzeba koniecznie rezygnować z frajdy.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wystartuje w MYC

 

No i winszuję serdecznie koledze :) Od czasu kiedy wpakowałeś się w te Dukaty, to pierwsza racjonalna motocyklowa decyzja w Twojej jednośladowej karierze ;) Im więcej będzie tego naszego padła na starcie, tym lepiej ;)

Edytowane przez Lovtza

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...