Skocz do zawartości

Wypadek motocyklowy... od kuchni


Lovtza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak to wygląda od kuchni jak się porządnie wydzwoni... Bez owijania w bawełnę...

 

http://www.scigacz.pl/Wypadek,motocyklowy,bez,znieczulenia,21790.html

 

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni spoznienia, czytalem juz w zeszlym tygodniu, a z przestrzeganiem, ze dla ludzi o mocnych nerwach to troche przesadziliscie, nimeniej dobrze opisane.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie napisane.

 

A z tymi cewnikami, to często w szpitalach przesadzają - nie zawsze jest konieczny, ale stanowi wygodę dla personelu... :sad:. Cóż...lepiej takich wrażeń unikać, ale jak wiadomo, zawsze myślimy, że to nie dotyczy nas, tylko innych...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiałem czym to było podyktowane. Ja jak miałem taką akcję, tylko zamiast pogruchotanej stopy jedynie złamany nadgarstek, ale też karetką zawieźli mnie na SOR, to założyli tylko wenflon. Widocznie dobrze trafiłem :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo jak to czym podyktowane... ;) miałeś mniejsze obrażenia. Od pasa w dół byłeś, że tak powiem aktywny i nie byłeś przykuty do łóżka.

Nie wymagałeś tego zabiegu z opisu kolegi możesz się tylko cieszyć, że Cię ta "przyjemność" ominęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, na razie nie wiemy, jak skomplikowanego leczenia wymagał autor artykułu (zakładam, że nie było to zwykłe złamanie) - niebawem się tego dowiemy. Co nie zmienia faktu, że jest to zabieg nadużywany, a wcale nieobojętny dla zdrowia i powinien być zarezerwowany tylko i wyłącznie dla przypadków, kiedy pacjent jest nieprzytomny. W każdym innym przypadku pozostaje kaczka/basen lub pacjent sam może choćby na wózku pojechać do łazienki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co będąc w szpitalu to widziałam, że sporo osób miało cewnik. Byli przytomni. Basen zawsze stał obok mogli korzystać z niego a mimo to byli podłączeni. Ale to wszystko zależy od choroby, zabiegu i jak są leczeni. Lekarzem nie jestem, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym mówię - cewnik jest wygodniejszy dla personelu.

Ale odbegamy od tematu, bo coś czuję, że to tylko preludium do przeżyć naszego kolegi...

 

Taka mnie naszła jeszcze refleksja, że dobrze że chłopak był ubrany w kombi i buty.... Strach pomyśleć, co by było gdyby był w adidaskach....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbiegacie od tematu tylko katujecie męską część społeczeństwa, za każdym razem jak czytam cewnik to mój mały czuje ból.

 

W takim razie, jak personel robi to dla swojej wygody to można się nie zgodzić na te tortury czy nie ma się nic do gadania w takim przypadku?

(nigdy nie byłem w szpitalu, nie znam zasad)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to wszystko oprócz tego cewnikowania i cieszę się, że nie mogę nic o tym opowiedzieć.

U mnie w stopce też macie dwie moje opowieści.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...