Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię o Toruńskiej tylko o Radzymińskiej/Solidarności. Jeżdżę tam prawie codziennie, bo tam mieszkam. Toruńska to teraz hajłej jak z filmów science fiction. Porobili tam nad jezdnią takie tuby, jak się tam zapierdziela slalomem między puszkami to klimat jest jak na filmie "Ja Robot" albo "Tron". Są ze cztery pasy + dwa na zjazd pod estakadę lub na Bródno. Nigdy tam nie było takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to panowie z tirów dobrze zrobili :D

 

ja jako michoa widze to tak.....

 

stoje sobie gdzieś w środku tego korka -nie wpycham się na lewy pas żeby wyprzedzić cały korek i wcisnąć się na początku bo dla mnie to jest buractwo i chamstwo i mnie osobiście ekstremalnie wk***ia ...

 

więc stoje........wahy ofkorz jak zawsze mi szkoda więc nie stoje z odpalonym silnikiem, i nie pcham się na zderzak tego przedemną na półsprzęgle byle nie dopuścić do luki tylko-pojadą 4 samochody to odpalam przesuwam się 10m i gaszę i czekam dalej........

 

i krew mnie zalewa jak sobie stoje koleś przedemną pojedzie 2m do przodu, ja auta nie palę bo widze że znowu staje , a tu wskakuje jakiś pajac z lewego pasa przedemnie i zadowolony -jak jest sam to biorę lewarek i idę pogadać, ale do 4 łysoli z e36 sam nie wystartuje ....

 

w efekcie albo cały czas grzeje silnik, marnuje paliwo, i jaram sprzęgło przesuwając się o metry żeby nikt mi nie wskoczył bo innaczej do usranej śmierci się stamtąd nie ruszę.........

 

a tak tiroloty zablokowały cfaniaczków z lewego i mogę sobie stać z zgaszonym R3 6v i odpalać jak się kawałek przesuną i też się przestawiać, bo wiem że mi się nikt nie wepchnie....

 

 

 

 

Zrozum ,ze tu chodzi o to iz kierowcy osobowek nie potrafia pojac tego ,ze jezeli beda jechac do konca zwezonym pasem to zchodzac przy zwezce spowalniaja ruch.Po to sa znaki poziome i pionowe duzo wczesniej zeby zjezdzali na jeden pas i grzecznie sie ustawiali w kolejce.Wtedy wszyskie auta maja takie same szanse na plynne przejechanie zwezki.

Sam kilkakrotnie stojac grzecznie osobowka w takim korku modlilem sie zeby ktos wreszcie zablokowal zwezony pas bo kolejka stala w miejscu a lewy jechal.Wystarczy ze na prawym bedzie stalo kilka ciezarowek z opoznionym startem i czlowieku stoisz bo lewy ciagle wbija przed nich.To jaki to jest k... suwak/zamek ja sie pytam?

 

 

no to jest właśnie wku***cę podpisuje się obiema rękoma i nogami :D

 

 

Po prostu robią oszczędności, ruszają delikatnie i wtedy inni się wciskają

 

weź spróbuj kiedyś przejechać się z kimś jakąś młodą szwedką na wypasie albo niemcem (MAN , mercedes) zobacz sobie jakie wartości pokazuje komputer chwilowego spalania, jak przesuwasz się na metry co chwila ruszając z 20 tonami cegły na naczepie, wierz mi że się przeżegnasz i zrozumiesz czemu oni nieraz stoją robiąc gigantyczną lukę i dopiero ruszają, albo bardzo anemicznie ruszają...

 

1 taki korek gdzie byś tirem siedział temu przed tobą na zderzaku, co chwila ruszając żeby nie dopuścić do luki, i wierz mi że żona z dzieckiem skrobią grzyba ze ściany na obiad, bo twoja wypłata to może na chleb do tego grzyba starczy.......

 

oni mają tak masakrycznie przyśrubowane te normy spalania że krew i flaki, na ciągłym ruszaniu robisz największe przepały....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak im wachy szkoda na ruszanie - to niech się toczą lewym pasem... To już jest takie dorabianie teorii że ojp.

 

Blokują lewy pas bo to wredne, tępe penisy i tyle. Nie mają do tego prawa.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, gdyby cały transport typu TIRowego na dalsze dystanse, zastąpić sterowcami. :D

Powstały by koleiny w powietrzu :P

 

Zrozum ,ze tu chodzi o to iz kierowcy osobowek nie potrafia pojac tego ,ze jezeli beda jechac do konca zwezonym pasem to zchodzac przy zwezce spowalniaja ruch.Po to sa znaki poziome i pionowe duzo wczesniej zeby zjezdzali na jeden pas i grzecznie sie ustawiali w kolejce.Wtedy wszyskie auta maja takie same szanse na plynne przejechanie zwezki.

Kiedy to nie jest prawda. Problem stanowią Ci, którzy właśnie nie dojeżdżają do końca, tylko pchają się w wcześniej. To jest buractwo i trzeba je tępić. Jedynym skutkiem, tego, że wszyscy będą stali na jednym pasie jest to, że korek będzie dłuższy w kilometrach, a co za tym idzie może przechodzić przez większa liczbę miejsc krytycznych, jak skrzyżowania czy ronda. Prędkości przejazdu nie zmieni, a oże nawet wydłużyć, bo często gęsto, zanim kierowca pojazdu na kończącym się pasie zorientuje się, że coś jest nie tak z przejazdem, już jest na pasie, który jest pusty i siłą rzeczy wpycha się w środek.

Edytowane przez Mider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..e, co za herezje! Nie wchodzę już na ten wątek bo mi ciśnienie rośnie ;-)

Stójcie sobie w tych korkach jak Wam się tak podoba. Ja zawsze będę stosował zasadę zamka -amen

--->Suzuki SV 650-->Yamaha FZ1s--Triumph Speed Triple 1050 --> Yamaha MT 09

http://www.trasser.pl/ aplikacja mobilna http://szkoleniemotocyklowe.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu caly problem polega na tym, ze niestety ludzie widzac znak, ze za 1000m jest zwezenie do jednego pasa juz w tym momencie pchaja sie na ten jeden pas zamiast jechac jak jechali - ci co jechali lewym nadal lewym, a ci co prawym prawym. Problem by sie sam na koncu rozwiazal. Ale nie - znak i panika, ze trzeba na jeden pas bo potem mnie nikt nie wpusci. Blyskawcznie jeden pas wydluza sie niebotycznie i potem Ci co nadal "odwaza" sie jechac lewym postrzegani sa jak cwanaki. Najbardziej wtedy po tylku dostawaja kierowcy tirow ktorzy nie ruszaja tak szybko jak osobowki i dlatego blokuja oni czasem lewy by sie auta na 2 pasach poustawialy i rownym tempem dojezdzaly do zwezenia - jedyny powod. Inaczej Ci stojacy na prawym x km od zwezki w zyciu przez nia nie przejada. Calego problemu by nie bylo gdyby ludzie mieli wopjone we lbach, ze nalezy jechac do konca i na zamek wpuszczajac naprzemiennie auta z lewego.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa od dzisiaj jesteś moim mistrzem od logiki.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeździcie na motocyklach wpychając się wszędzie gdzie można łamiąc przy tym przepisy (nie wierze, że nie najeżdżacie na linię) a tak wam przeszkadza jak ktoś samochodem zrobi to samo. Później nie można zjechać na ten prawy pas bo pan i władca szos pilnuje aby czasem ktoś szybciej od niego nie przejechał i ni chu*a nie utworzy luki w którą można się wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale wciskając się motocyklem, wychodzimy z trochę innego założenia: po pierwsze wciskamy się bo jest miejsce, przeważnie obok samochodu, więc nie zajmujemy miejsca na pasie, czym wydłużali byśmy korek. A dwa, że wciskamy się by właśnie nie wydłużać zatoru i by pozostali mogli swobodnie pojechać.

Poza tym problem raczej nie tkwi w tym, że jeden na dziesięciu się wciśnie, tylko z tym deklizmem, typu blokujemy pas, by inni przypadkiem nie mieli za lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie założenie jest to samo -> chcę dojechać szybciej bo wątpię aby ktoś się wciskał z innych powodów. Ja zwykle wpuszczam wciskającego się wychodząc z założenia, że ja raz kogoś wpuszczę a innym razem ktoś mnie. Sam nie raz jak mi się spieszyło to wyprzedzałem cały korek jak była tak możliwość albo waliłem buspasem i nie widzę w tym nic zdrożnego. Proponuję trochę się wyluzować a nie rozładowywać swoją frustrację na innych użytkowników drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14476105,Polacy_nie_potrafia_jezdzic_na_suwak__5_przykladow_.html#MT

 

Na ostatnim filmie w artykule widać, że metoda na suwak się sprawdza

Edytowane przez Bartek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...