Skocz do zawartości

złapany na szuszarce i co dalej ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie raz zostaliście złapani na suszarkę i jaka była wasza pierwsza reakcja ?


Jakiś czas temu spokojnie zapierd****** po mieście na angielskim liczniku coś koło 120:blush: piękna droga bez skrzyżowań 3 pasy no 1h w nocy więc całkiem bezpiecznie można powiedzieć

Za lekkim zakrętem i drzewami oczywiście schowany radiowóz i policjant z suszarką ... (jadąc przepisowo raczej bym go nie zobaczył )

W pierwszej chwili zobaczyłem że ktoś w pomarańczowej odblaskowej kamizelce wybiega mi przed koła na 3 pasmową drogę moja reakcja to jebnięcie długimi, klaksonem i zjazd do zewnętrznej krawędzi jezdni aby uniknąć rozjechania nawalonego robotnika w nocy

Z odległości 100 m zobaczyłem że robotnik nie ma w ręce butelki tylko czerwoną latarkę a kamizelka ma napis policja

No to ch*j zatrzymałem się kolejne 100 m za robotnikiem Dostałem oczywiście 10 punktów które za jakiś czas można będzie wymienić na rower po chwili negocjacji co do ceny wytargowałem -400 zł

Zastanawiam się co by było gdybym pojechał dalej i zatrzymał się dopiero w chwili włączenia przez radiowóz kogutów i sygnału o ile pościg zostałby podjęty

Jakie miałbym szanse przed ewentualnym sądem ? tłumacząc się " wydawało mi się że to najebany robotnik wybiega mi pod koła "

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Znaczy uciekać. Oni mają radio i więcej radiowozów, a nie daj boże coś się poślizgnie i wypitolisz w słup czy coś.

Bierz mandat i do kosza znim. Statystycznie za rok przychodzi komornik i ma niższe oprocentowanie niż kredyt w banku :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedno, strzelą cię z suszary, zatrzymują Cię.... stajesz.... Pan Policjant pokazuje Ci suszarkę z biegnącym czasem (ciekawe czy To Twój czas) no i właśnie.... można to podważyć?

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to mieć szczęście. Ostatnio na zakopiance za zakrętem namierzył mnie policmajster suszarką. Ale akurat jego kompan od lizaka zajęty był szczaniem w krzakach, także ten od suszarki zdążył tylko coś do niego zawołać. Upiekło mi się, bo nie miał mnie kto i czym zatrzymać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie za rok przychodzi komornik

 

jeśli pracujesz to skarbówka siada na wynagrodzenie po ok 3 miechach

Poza terenem zabudowanym nie musisz się zatrzymywać jak ci stojący patrol pomacha lizakiem. Dopiero jak za tobą pojadą na sygnale to trzeba się zatrzymać.

 

w nocy, na nieoświetlonym terenie owszem

 

ja ostatnio paliłem głupa "chyba pan władza mierzył w tego wariata co za mną jechał bo ja przekroczyłem tylko max o 15km/h i nie przyjmę większego mandatu niz 100zł i 2pkt" i poskutkowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem małe kółeczko: jeden radiowóz za Pomiechówkiem, drugi w Jabłonnie, oba z laserowymi radarami - już teraz nawet chować się nie muszą tylko sobie swobodnie cykają raz w jedną raz w drugą z większej odległości.

Co zrobić...zatrzymać się grzecznie i czasem się coś ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj zatrzymali (namierzony z laserówki ) niby w terenie zabudowanym , ale po prawej miałem łąkę a po lewej las oni stali przy pierwszym zabudowaniu schowani za betonowym płotem .115 km/h czyli 500 i 10 pkt. Spytałem czy to co widzi to teren zabudowany ? oczywiście odpowiedział , że tabliczka , ustawodawca , bezpieczeństwo czyli standardowe ścierwo które zapodają bo muszą karać bo mają presje od góry .Okazał się motocyklistą skończyło się na sprawdzeniu dokumentów .

Nadmienię tylko , że wjeżdżając w zabudowania zwolniłbym do 60 bo się boje puszek wymuszających .

W tym roku podniesiono prędkość w 245 punktach w Polsce , a obniżono w 125 po kontroli niebezpiecznych miejsc .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pracujesz to skarbówka siada na wynagrodzenie po ok 3 miechach

Zawsze warto próbować. Czasami to trwa o wiele dłużej, zwłaszcza jak fotoradar. ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza terenem zabudowanym nie musisz się zatrzymywać jak ci stojący patrol pomacha lizakiem. Dopiero jak za tobą pojadą na sygnale to trzeba się zatrzymać.

 

 

Poza terenem zabudowanym nie mogą Cię zatrzymać w Ubraniu cywilnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio tez miałem przygode z polajami - testowałem ninję na przelotowym wydeszku i taki typ (turysta z warszawy - potocznie zwany lasosraczem ) zadzwonił na pały , że mu za głośno ... doszli mnie w innej mieścinie , inny wydech ( oryginałek ) powiedzieli że palcem mnie wytykają ludzie :) ... ja palę niemca że nie kumam o co kaman dałem kwitki , sprawdzili moto i podziękowali :) kurde zrobili darmowe 112 i jebańce wydzwaniają :/ sprzedawczyki zasrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...