Skocz do zawartości

Przróbka gsx 750 f


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 24 lata i od nie dawna jestem posiadaczem gsx 750 f . Jest to pierwszy tak duży motor wcześniej miałem doczynienia raczej z miejszymi pojemnościami :) motorami typu wsk mz 250 itp. Mam nadzieje że doradzcie mi co można przerobić.jeżeli chdzi o wizualne przeróbki jaki silnik.o to aktulany stan moto post-69214-0-60607700-1364806534_thumb.jpg

 

Jak widać przednia lampa jest przerobiona , tył jest o gsx 600 f ponieważ jest ładniejszy.Nowe kierunki,lusterka . Proszę o komentarze co jeszcze bym mógł zmienic w swoim gsx :Ppost-69214-0-46596800-1364808085_thumb.jpg

Edytowane przez dziasza88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyna rzecz ktora powinienes zrobic.

GSXF po zdjeciu plastikow wyglada jak kupa, a w plastikach niewiele lepiej - co tu przerabiac ?

Z drugiej strony to b.dobry motocykl, wiec chyba lepiej doprowadzic go do kultury od strony mechanicznej i elektrycznej

i cieszyc sie jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyna rzecz ktora powinienes zrobic.

GSXF po zdjeciu plastikow wyglada jak kupa, a w plastikach niewiele lepiej - co tu przerabiac ?

Z drugiej strony to b.dobry motocykl, wiec chyba lepiej doprowadzic go do kultury od strony mechanicznej i elektrycznej

i cieszyc sie jazda.

zgadzam się z tobą co do strony mchanicznej i elektrycznej ale wydaję mi się że z wyglądam przesadzasz i nie bedzie tak źle ;) chciałem zrobić coś takiego
:buttrock:

 

dziś wzięłam się za polerkę wszystko było pomalowane czarnym sprayem oto efekt mojej pracy

post-69214-0-84001800-1364896062_thumb.jpg

Edytowane przez dziasza88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...