Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratulacje i fajnie, że wrzucasz relację - bardzo lubię czytać takie tematy wrzucone "na świeżo", bo są pisane z dużymi emocjami i można się poczuć, jakby się samemu upalało :)

 

Jak na seryjne przełożenia, ten sprzęt i pierwszy raz to naprawdę fajny czas! Także mam nadzieję, że będziesz wyciskał coraz lepsze czasy z minimalną ilością gruzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyjaśnienia, wiem że ten pierwszy tydzień mogę dużo pisać ale tak to już jest, tu u mnie nie mam z kim o tym wszystkim pogadać jedynie Wy mi zostaliście. :)

Jeszcze napiszę krótko o kondycji. Po tym pierwszym speedeyu bolą mnie tricepsy, kark, przedramiona i palce ale palce wiadomo prawdopodobnie walenie gruchy wzmacnia paluch a tego nie robię. :biggrin: Przez ten okres (od stycznia tego roku) schudłem prawie 14kg i przyznam że nie ćwiczyłem tych partii o których wspomniałem tylko inne (klatka, biceps ,nogi, grzbiet, kondycja-biegi). Czy to jest przyczyną zmęczenia tych mięśni czy raczej jednak zła pozycja na moto ?

Pytam bo nie wiem czy zacząć trenować te partie mięśni czy raczej szukać odpowiedzi w pozycji na motorze.

Dziękuję również za miłe Wasze posty, ja nie chciałem pisać o czasach ale tak wyszło i takie miłe słowa od no prawie wyjadaczy dają fajnego, pozytywnego kopa na przyszłość, chyba że Kivi sie pojawi. ;) Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem że raczej te małe problemy będą wynikały głównie z nieprawidłowej pozycji na moto.

Ok dzieki Yuby, urywam ten temat nie ma się co rozwodzić za dużo, tylko intensywnie pracować nad detalami.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja pozycją ale i tak warto pocwiczyc :) bo inaczej ciezko sie ruszac na drugi dzien :),ja regularnie cwicze a jednak mimo wszystko i tak mam male zakwasy niektorych miesni ,szczegolenie wlasnie przedramiona ,triceps i nogi :) w moim przypadku jednak na hamowaniu ciezko utrzymac 120 kg na motocyklu :)

Taki Stoner czy Perdosa to ma duzo latwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku jest identycznie, regularnie biegam i bardzo dużo czasu spędzam na rowerze a jednak po dobrze przepracowanym SD czuję się jak bym dostał dobry łomot pałą po plecach. Trzeba dużo jeździć bo mimo wszystko trudno jest poza torem dobrze poruszać te partie mięśni, które bardzo mocno są obciążone podczas jazdy na torze.

 

Osobiście nie mam problemu z tricepsem czy barkami najbardziej bola mnie zawsze plecy w okolicach łopatek i jak wykonuję naprawdę szybkie kółka to zawsze betonuje mi prawe przedramię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na stronie speeddeya się trochę zmieniło. Teraz do jednej grupy może się zarejestrować 100 chłopa.

Rozmawiałem z tym gościem w biurze, to że się zarejestrujesz to nic pewnego że się dostaniesz. Jedynym pewniakiem jest tak jak niesmiertelny, pisał wpłata kasy przed zawodami przelewem. Zdawałem na motokartę ale nie płaciłem, karta jest ważna na trzy lata.

Wyścigi były we wtorek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silownia dla sily i cwiczenia miesni wlasnie po to zeby dawaly rade, a basen + bieganie + rower + pilka i jest kondycha i pelne 2 dni s.d. 16 sesji idzie przejechac :-)

 

inna sprawa, ile faktycznie sie wyniesie w 100 % z tych sesji... jednak lepiej jest 6 sesji dziennie i wyjazd co godzine, jak w Moscie bylo na track d. wtedy idzie bardziej to wykozystac, zastanowic sie... no i podzial na 4 grupy to super pomysl !!!

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na stronie speeddeya się trochę zmieniło. Teraz do jednej grupy może się zarejestrować 100 chłopa.

Rozmawiałem z tym gościem w biurze, to że się zarejestrujesz to nic pewnego że się dostaniesz. Jedynym pewniakiem jest tak jak niesmiertelny, pisał wpłata kasy przed zawodami przelewem. Zdawałem na motokartę ale nie płaciłem, karta jest ważna na trzy lata.

Wyścigi były we wtorek ?

 

Był wyścig tylko dla grupy A.

 

Na kolejny SD musze załatwić zaświadczenie lekarskie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tego nie zauważyłem - ale to chyba jakiś błąd... ? tak samo wyścigi są dla 3 klas ? chyba że po prostu grupa M jest na te 4 sesje, a juz sesja 5 to powrót do 3 grup, czyli mini-kwali, potem znowu dla 3 grup wyscig i tak jak zostało podzielone z 4 na 3 grupy - tak juz zostaje na ostatnią sesję ?

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...