Skocz do zawartości

Honda NTV


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i kupiłam, za stówę, ta o której wspomniałam ale wywalił nas ktoś do kosza.

No więc jest jeszcze z japonii (Revere 650), zrobiona 21? lat temu, przejechała 21 tys mil, od 4 lat nie jeździ. Żona ex właściciela twierdzi że od 5-ciu. Chłopaki w mechanice napisali że to nic takiego :) Mam nadzieję że mają rację. A nawet jeżeli nie to nic nie szkodzi bo zamierzam ją uruchomić i nie poddam się. Udało się nawet ustalić jej pierwotny kolor, bo zbiornik w pewnym miejscu przykryty był strzępem pokrowca i dzięki temu ptaszki go nie obkupkały w tym miejscu. Niebieska :)

Stówa to nie majątek i można powiedzieć: wielkie dzieła mają mały początek.

Ale skoro z SV-ką dałam radę to i tą paskudę uruchomię.

Teraz mod może wywalić do kosza temat. Podpowiem nawet powód: nie ma zdjęcia.

I dzisiaj -piiiiiii- już nie bedzie, bo jak ją kupowałam to już było ciemno, zrobię wtedy kiedy będę miała ochotę.

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę ją z obsrakania wyczyścić :laugh: Najlepiej na odległość, jakoś :huh: Jutro naleję nafty do cylindrów i zostawię, tak jak radziliście. A potem będę się martwić dalej.

(jeżeli kupię gdzieś naftę? Bo w tym kraju to różnie bywa)

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem naftę w garażu, baniak 5l, ojciec mi powiedział że sam kupiłem, ale nie mam pojęcie kiedy ani gdzie. Także, dziwnie jest z tą naftą, uważaj na siebie. Też do moto była mi potrzebna, łańcuch nią czyściłem.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja muszę polecieć samolotem do Polski i zabrać Suzi do domu. Za chwilkę pójdę i zrobie jakies zdjęcie, popatrzysz na nie i pewnie wycofasz swoja ofertę Limo

:)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka, jakbyś chciała ją sprzedać kiedyś to jestem pierwszy w kolejce :).

 

Sam se kup ...

Ebay, ogloszenia prywatne i za 100-150 kupisz tez :biggrin:

 

No i kupiłam, za stówę, ta o której wspomniałam ale wywalił nas ktoś do kosza.

 

No i zuch dziewczynka :clap:

To teraz karczera i wymyc ja z tych kupek :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskuda wygląda tak, chwilę przed odbiorem

 

21560215783838042952.jpg

 

Ale okazało się że właściciel nie wiedział jednak jaki motocykl posiada. Myślał że 650, a to jest jednak NTV 600-K czyli Revere ale z silnikiem 583. Właściwie to bez znaczenia dla mnie. Ale miło z jego strony że od wczoraj zdołał odszukać wszystkie plastiki, są bez rysek nawet i odnalazło się też lusterko. Nie miał racji jednak co do czasu przestoju. Gdyby stała dalej to w listopadzie byłoby 3 lata. Wiem że się mylił bo z papierami jest rachunek za opony :)

Opiewający na 230 kwits. Masakra. Opony rzeczywiście mają cycuszki :) nawet na tych miejscach które normalnie mają kontakt z asfaltem. Myślę że są ok jeszcze.

Przebieg z ostatniego przeglądu 21200 mil, a na liczniku aktualnie 21305. Stoi od czasu kiedy miał problem z linką od ssania. Rozdłubał i tak już zostało.

 

ed. takie to dziwne trochę że nie ma łańcucha. Może się tak nie usmaruję jak zwykle :)

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stan wizualny nie ma najmniejszego znaczenia, ważne żeby silnik był zdrowy. Ale z tym może być problem bo jak nie było świec to nie chcę być złym prorokiem ale rozbierałem kiedyś taki silnik i nie wyglądało to dobrze :(. Ale obym się mylił.

 

Swoją drogą ci Angole to naprawdę zero jakiegokolwiek pomyślunku...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma właśnie NTV 600 i bywa w nich problem z częściami. Sporo jest kompatybilności z 650, ale jednak części jest mało. Przynajmniej w Polsce niektóre rzeczy są nie do dostania. Swoją drogą, że ludzie często opisują tak jak tutaj, że np moto na części NTV 650, ale jest to 600, więc trzeba znać różnice i podobieństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...