Skocz do zawartości

Rzyki, Rzyki i po Rzykach ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No to ja juz wrocilem.

Bylo zajebiscie.

35-36 maszyn, calkiem przyzwoita pogoda, choc tez padalo. Niesamowita atmosfera, duzo smiechu i piwa :D.

No i zrobilem to po co tam pojechalem :evil:.

Wyjechalem na gore, na ktora rok temu Pipcyk mnie wwiozl swoim MWkiakiem :).

 

Serdecznie chcialem tu podziekowac organizatorom, tj. Pipcykom za kolejna wspaniala imprezke, oraz wszystkim przybylym za niesamowita atmosfere zlotu :D.

Szczegolne dzieki dla Bahamy i Zbyhoo ktorzy towarzyszyli mi we wjezdzie off road :(.

 

Qrde, trzebaby cos znowu zorganizaowac... Kto jest za powtorka Rybnika w na przelomie lipiec-sierpien :twisted: :twisted: ?

Pozdrawiam

 

PS

Kto ma fotki niech sle na [email protected] ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było. A ten sznur motocykli sypiacy przez wsie to naprawde robiło wrażenie! Impreza też super, chociaz zdrowie juz nie to.

Poznałem wielu z nas osobiscie i teraz z nickiem już będę kojarzyc twarze, i te ładne (pozdrawiam wszystkie koleżanki), i wasze mordy, zjeby (pozdrawiam wszystkich kolegów)

Dzieki za imprezę i pozdrowienia dla wszystkich. Do zobaczenia na następnej!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pozdrowienia (WIELKIE) i szacunek (też WIELKI) dla organizatorów za to że chciało im się walczyć z bandą zjebów...

 

szczególnie dla Goffy.

pozostaje jedno pytanie.

czy trzeba coś dopłacać za domki albo co, bo słyszałem przed wyjazdem że poniesiecie koszta jakieś.

jeżeli coś to walcie na forum a "uczestnicy" się pozbierają i oddadzą

 

BYŁO ŚWIETNIE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu, słusznie prawisz - jakby co to dorzucam się do ściepy. Swoją drogą (jak stwierdziła Martka) trzeba było uzbierać te 250 zyla i narobić im burdla wieeeelkiego. Z tą ekipą to żaden problem :mrgreen: :D Tylko kto mógł przewidzieć... :evil:

 

Restecpa dla wszystkich za to, że potrafią się tak bawić, a dla Goffy i Pipcyka w szczególności za organizacyje i nierzeźnicką wprost cierpliwość :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trzy cztery : DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM ZA WSZYSTKO !!! :lol: :lol: :lol:

 

Było świetnie, nie ma to jak upodlić się alkoholowo w tak dobranym towarzystwie :lol:

 

A tak BTW - nie wiadomo dlaczego w moim bagażniku odnalazłem jakieś 5 kG kiełbasy różnej maści, ponieważ nie wiem dlaczego trafiła do mnie to ogłaszam otwarcie punktu małej gastronomii gdzie forumowicze mają 100% zniżki - punkt będzie czynny u mnie (Osowiec-Żabia Wola) do chwili opróżnienia zamrażarki a może i dłużej...

Jeszcze raz dzięki za wspaniały weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trzy cztery : DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM ZA WSZYSTKO !!!  :lol:  :lol:  :lol:  

 

Było świetnie, nie ma to jak upodlić się alkoholowo w tak dobranym towarzystwie  :lol:  

 

A tak BTW  - nie wiadomo dlaczego w moim bagażniku odnalazłem jakieś 5 kG kiełbasy różnej maści, ponieważ nie wiem dlaczego trafiła do mnie to ogłaszam otwarcie punktu małej  gastronomii gdzie forumowicze mają 100% zniżki - punkt będzie czynny u mnie (Osowiec-Żabia Wola) do chwili opróżnienia zamrażarki a może i dłużej...

Jeszcze raz dzięki za wspaniały  weekend

 

Pewnie to była ta kiełbasa którą kupiłem Mańkowi, było pięć porcji po kilogramie w kartonowym pudełku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo nie! Tamtą porozdawałem... nie wiem czy wszystkim, ale ktoś pozabierał ode mnie te kiełbasy...

 

Ja też dziekuję Goffie i Pipcykowi za organizację, i wszystkim uczestnikom, którzy pomimo że nie byliśmy motocyklami, nie wyklęli nas ze swojego towarzystwa!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja sie podpisuje.

Żałuję tylko,że musiałe na dziś być w robocie i nie nawiewiedziłem PIgiego w jego dziurce:-(

Ale impra była prześwietna,izolator w rękach Krasnala zachęcał do śpiewania :mrgreen: :buttrock: ,Milka onieśmielała płeć męską i wygrałem konkurs strzelecki(a co,pochwalę sie :D )

Teraz tylko foty na [email protected] i oczywiście pytanie-kiedy następne Zjeb's Party???

 

P.S.Może tak jak po rybniku skołować jakiegoś FTPa i zapodawać tam foty????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje i Owcy zdjęcia są na interii [email protected] hasło blabla

 

jak ktoś chce niech ogląda :mrgreen: niestety filmy(te w aparacie oczywiście;) )dosyc szybko nam się skończyły ale cóż....

 

a wszystkich którzy równiez mają prosze o przesyłanie na [email protected] .będę baaaardzo wdzięczna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz udostępnie eftepa - będzie można powrzucać - tyle że transfer nie jest super.

Jak uzbieram wiecej fotek to wrzuce na szybszy serw.

 

PZDR

 

Dopisane:

 

 

adres: 164-bem-8.acn.waw.pl

user: rzodkiewka

pass: zjeby12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a od kogo ja dostałem rano jogurt taki pyszny z jagódkami???

 

Mimo czy to Ty byłeś moim zbawcą, czy kto?

 

:buttrock:

przepraszam ale kompletnie nie pamiętam...

 

a z Krasnalem za ten izolator to się jeszcze policzymy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...