Skocz do zawartości

Odmrażanie szyby ciepła wodą


samonek4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica temperatur zniszczy szybę, tak jak polewanie zimną wodą z węża niszczy szybę latem w nagrzanym aucie. Tak bywa jak się myje auto wężem ogrodowym.

 

Skrobać się nie chce? Boisz się o rysy? Kup skrobaczkę z gumką i rys nie będzie. Skrobanko to tylko chwilka, a na zimnym silniku przecież i tak nie pojedziesz więc masz czas na skrobanie. No chyba że sąsiad z bloku podpierdoli ma Milicję że silnik masz odpalony podczas skrobania/odśnieżania. Ja mam podwórko i tam odpalam auto, idę z psem na spacer, zanim się spakuję i przygotuję do wyjazdu to auto mam już nagrzane w środku a szyby przejrzyste.Bez skrobania.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Znaczy - bardzo zapobiegliwy, bo już szuka rozwiązań, których będzie potrzebował jak będzie miał.

 

Samonek - w takim razie, od razu kup auto bez przedniej szyby, nie będziesz miał problemu.

 

 

Hehehe, Samonek - spójrz, jakiego zgrabnego posta wysmażyłeś :laugh:

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu widziałem gościa, który przebił patent z ciepłą wodą:

Mroźny poranek, samochód marki tarpan (ten taki z dieslem od lublina i drewnianą paką). Gość podgrzał sobie szybę przy pomocy... kopciucha z gazety. Od środka.

Żeby potem nie było na mnie: TO TYLKO TAKA CIEKAWOSTKA. ODRADZAM STOSOWANIE :)

Edytowane przez nem tudom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...