Skocz do zawartości

Ile KW ?


<EnDriU>
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jezeli ma wiecej to jest to falszerstwo dokumentow za ktore mozn adostac wyrok i miec w papierach do konca zycia przesrane i nawet nie mowie o odsiadce.

 

Idąc tym tokiem rozumowania powinienem zgłosić w wydziale komunikacji, że zmieniłem filtr powietrza, bo to podniosło moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru robić tu jakiś wywodów o sumienności odnośnie tego tematu, ale nie porównuj błędu w papierach do gwałtów itd, mi to nie przeszkadza, dalej nie znasz mnie i nie wiesz jakie mam podejście do sprzedaży. Nikogo nie wwaliłem na minę i jeśli ktoś kiedyś przyjedzie kupić ten motocykl to o wszystkim zostanie poinformowany, tak jak z poprzednimi.

Odnośnie zmiany danych w dowodzie żaden szanujący się diagnosta bez wykresu z hamowni i opinii rzeczoznawcy nic nie zrobi, bo może wpieprzyć się w gówno wierząc na słowo.

Co do wypadków każdy zna swoje umiejętności i moc sprzętu, albo powinien znać, nie interesuje mnie to czy przyjedzie ktoś z prawkiem czy bez kupić motocykl jego prywatna sprawa, ja nikogo nie będę rozliczał, a jak zrobi sobie krzywdę to na własną odpowiedzialność o ile będzie wiedział wszystko na temat motocykla.

Marcin Walkowiak zdobył mistrzostwo Polski na 1000 cc nie mając prawka, a jestem w 100% pewien że jeździł motocyklem po ulicy nie mając uprawnień... i co to go dyskwalifikuje.

Spinacie się jak bym z 3 motocykli złożył 1 z pękniętą ramą, pospawał ją, przebił numer vin i próbował komuś wmawiać że jest z salonu.

Ewidentnie jest różnica mentalności i postrzegania niektórych tematów. Dziękuje dobranoc temat jak dla mnie wyczerpany. Dobrze podsumował to Sherman

Edytowane przez MrSebas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Misiu, jak na razie to za krotko tu jestes, aby cokolwiek o tym mowic.

 

Haha, zapomniałem że tutaj trzeba mieć przynajmniej 6000 postów i status "Profesjonalisty - demona prędkości" żeby móc się uważać za autorytet :D :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim dowodzie w ogóle nie była wpisana wartość kW.

Motocykl przejeździł 14 lat w Polsce.

Co roku dowód widział diagnosta i żaden nie poinformował policji, że bandzior przyjechał.

Ks, weź Snickersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas tak jest było i będzie. Heloł? I love Poland.

Skala takich "pomyłek" albo działań celowych jest chyba tak duża, że ludzie odpowiedzialni za to lub ludzie, którzy mają coś w tej sprawie do powiedzenia powiedzieli "wyj**ane w system".

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, zapomniałem że tutaj trzeba mieć przynajmniej 6000 postów i status "Profesjonalisty - demona prędkości" żeby móc się uważać za autorytet :D :D

Już wiem czemu Rossi się nie wypowiada na naszym forum :icon_mrgreen:

 

Czy któryś z Was przeczytał na co Ks odpowiedział?

 

Ostatnio woziłem się po rzeczoznawcach z samochodem, bo w nowym dowodzie rejestracyjnym miałem zły numer VIN. Zamienione było U na V. Po otrzymaniu zaświadczeń od rzeczoznawcy, kobieta w urzędzie komunikacji pokazała mi stare papiery auta. Okazało się, że numer był zły od 14 lat, nie tylko w nowym ale i w starym dowodzie. Nigdy diagnosta na to nie zerknął na przeglądzie technicznym.

 

Obecnie mój Bandit ma w dowodzie masę własną 370 kg.

 

Trudno powiedzieć co by było, gdyby ubezpieczalnia zaczęła sprawdzać pojazdy w razie wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ja nic nie zmieniałem w dokumentach, wiec nie sraj mi o fałszerstwie i straszeniu sądami. (...)

 

 

 

proszę o zmianę tonu wypowiedzi, to uwaga na przyszłość. to nie Twoje przedszkole, żebyś się takim tonem odnosił do ludzi

 

ab ovo: jeśli dane są niezgodne, możesz odpowiadać za posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami. powinieneś docenić ostrzeżenie

po wtóre: czy teraz nie uczą w podstawówce czytania ze zrozumieniem? jeśli jest napisane, że masz prawo na a1 jeździć do 15KM, to takie masz prawo - pojazdy powyżej limitu mocy nie są dozwolone. ergo użytkując mocniejszy motocykl - łamiesz prawo i możesz ponosić tego konsekwencje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio woziłem się po rzeczoznawcach z samochodem, bo w nowym dowodzie rejestracyjnym miałem zły numer VIN. Zamienione było U na V

Niewielka pomyłka, i tak chodzi o tą samą płytę podłogową vw/audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc rzędu 25-30KM mają 125 z silnikiem 2T (dwusuwowym).

Np. popularne Hondy NSR 125 czy Aprilia RS125

Jazda takimi motocyklami z kategorią A1 jest dozwolona po zablokowaniu mocy silnika do takiego stopnia aby mieściła się w wymogach danej kategorii czyli dla kat A1 jest to 15KM =11KW

 

Ale że jesteśmy w Polsce to takie ogarniczenie 90% motocykli ma tylko na papierze i wszyscy o tym wiedzą i jak narazie nikomu to nie przeszkadza.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ja nic nie zmieniałem w dokumentach, wiec nie sraj mi o fałszerstwie i straszeniu sądami. Po 2 Co drugi sportowy sprzęt, i co któryś samochód ma więcej mocy niż jest w dowodzie, po przez wprowadzanie zmian czy strojenia tych sprzętów i nikt jakoś się oto nie spina i nikt po wyjeździe z hamowni nie udaje się do wydziału komunikacji aby zmienić kilka cyfr w dowodzie...

Z tego co widzę to najwięcej udzielasz się w tematach w których nie masz nic sensownego do powiedzenia i spinasz się o byle gówno.

 

Drobna uwaga do Twojej chamskiej wypowiedzi - dobre wychowanie o którym prawdopodobnie nie masz pojęcia zmusza nas do zachowania odpowiedniego poziomu podczas publicznych dyskusji startując z poziomu menela.

Zapominasz, że to czytają bardzo młodzi ludzie

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...