Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panowie potrzebuje kogos kto naprawia koncowki wydechu !!!!!

Wlasnie wrocilem ze SD i okazalo sie ze Yoshimura (w kazdym razie karbonowa)nie jest przystosowana do jezdzenia po torze z DB KILLEREM !

NIe wiem czy to sie kwalifikuje na gwarancje ale jako ze wydech z USA to nawet jesli tak co cala operacja by za dlugo trwala.

Jest jeszcze grandys ktory tym handluje i pewnie tez ma takie carbony albo co gorsze musi zamowic ale chyba skoro jeden sie roz**bal to jaki sens kupowac drugi taki sam.

Poprostu wypalilo dziure w w karbonie od strony opony i nie da sie jezdzic bo wydech wyje jak wsciekly .

Potrzebuje to naprawic jeszcze przed runda bo niestety nie da sie tak jezdzic i to nie tylko ze wyje ale tez poprostu wydmuchuje wate ze srodka.i za chwile caly sie rozpierdoli.

Ktos gdzies kiedys naprawial ,ma jakis pomysl ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś też Arrowa rozdeło od jazdy z db-klillerem i również pekł w miejscu gdzie go trzymała obejma od strony opony i pluł watą szklaną. Na szybko pokleiłem go u kolesia co bawi się w laminaty i dałem kilka szerokich opasek ślimakowych dookoła w miejscu naprawy. Starczyło na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie problem w tym ze do S1000RR jest tylko w carbonie :(

POdejrzewam ze powodem moga byc zmienione mapy ,wiecej paliwa i wieksza temperatura w wydechu a do tego jeszcze db killer i problem gotowy.

Rozwiazanie? Albo tytan albo fabryczne mapy albo..... wolniej jezdzic ;)

 

Ale ok prawie temat ogarniety! wiec jest szansa na wyjazd na runde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Slicki to jednak trochę inne opony (było nie raz na forum), chociaż fakt, sama mieszanka jest podobna. Po drugie - to co piszesz, slicki nie mają homologacji na drogi więc nie odsprzedasz tego komuś na ulice.

A propos, właśnie mam do odsprzedania kilka Supercors :) http://allegro.pl/pirelli-diablo-supercorsa-3-szt-120-2-x-180-i5638706980.html

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem właśnie jedną nową sc0 zobaczę jak mi się na niej będzie jeździć ciekawy jestem czy wytrzyma cały dzień, chyba że założę na kwalifikację i wyścig tylko (na sloviakiaring) cel -->2:20

"Sikor" tylko te opony to bardziej na ulicę niż na tor (CHYBA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...