Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i okazalo sie ze w BMW sa do dupy tarcze hamulcowe i sie wyginaja :(

Juz na rundzie na hamowaniu czulem wibracje ale myslalem ze sie ulozy bo mialem nowe klocki ale niestety.

Jak jezdzilem wolniej to nic sie nie dzialo ! i na co mi to bylo ?! trzeba bylo tak zepierdalac !

Myslalem ze skoro motur z aspiracjami wyscigowymi to tarcze tez sa wyscigowe !ale wyscigowe to dopiero musze kupic !

 

 

Czlowiek cale zycie sie uczy i glupi umiera :(

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych tarczach to juz waldi#50 mi kiedys mowil ze straszna lipa co chwile wymienial ale mozna jakies mocniejsze znalesc . u mnie narazie git bo jak moto w garazu stoi to sie nie wygna bo niby czemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niehamuj tyle to niebedzie problemu :D

A wy myslicie ze co ja robie ,ale mimo ze zamkne oczy to i tak odruchowo naciskam na hamulce. Instynkt przetrwania !

ALe musze powiedzec ze i tak 3 tys. km po torze daly rade gdzie wszyscy sie dziwia ze to i tak dlugo .

E tam zaniose do kowala i naprostuje !w koncu nie takie rzeczy kowal robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy myslicie ze co ja robie ,ale mimo ze zamkne oczy to i tak odruchowo naciskam na hamulce. Instynkt przetrwania !

ALe musze powiedzec ze i tak 3 tys. km po torze daly rade gdzie wszyscy sie dziwia ze to i tak dlugo .

E tam zaniose do kowala i naprostuje !w koncu nie takie rzeczy kowal robi :)

To idź jeszcze do huty, a odleją Tobie mega wytrzymałe tarcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylem ciekawy jaka robote ma do zrobienia przednie zawieszenie :)

Wygrzebalem filmik z wyscigu z 2014 roku .

Zawieszenie juz MUPO ,szkoda tylko ze nie zrobilem filmu z oryginalnym bylo by ciekawe porownanie.

Niestety mialem za miekko ustawione zawieszenie co widac podczas niebezpiecznej akcji przez mala patelnia :)

Korekta o 1 clik i jest OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio na SD kolega Tomek z Gdańska miał takie coś na swojej kawie. Fajny gadżet. Mówił, że Czesi to sprzedają.

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...