Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przed sezonem żeby w tym sezonie wygrał przynajmniej dwa razy. W takich warunkach powalczy ;)

 

Ja chcialem aby w tym roku zdobyl X - ty tytul.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wiatrem to racja, zwłaszcza tam w Phillip Island, ale mimo wszystko prawie 300 km/h na 600cc, masakra.

 

Marquezowi byłoby na rękę gdyby odwołali rundę ;) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko prawie 300 km/h na 600cc, masakra.

Według pajacy z Youtuba co druga 600-tka idzie 300 na niemieckim autobahnie... przecież skoro licznik tyle pokazuje, to musi tak być :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi was wysoka pozycja Ducati? Na moje to jeśli ktoś ma problemy z podsterownością na suchym to na mokrym jest gorzej.

Rossi na Ducati osiągał najlepsze wyniki na mokrym...

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - 6 rano nowego czasu.

 

http://www.accuweather.com/en/jp/motegi/2423484/hourly-weather-forecast/2423484?hour=4

 

Poranek ma być słoneczny, tak jak i reszta dnia. W takim razie wszystko zgarnie Marquez.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Wasze dysputy śledzę od roku :) MM nie odpuści. Za dużo może wygrać i light, którym się szczycił na początku sezonu zniknął bezpowrotnie. A i Lorek poczuł krew. Więc ciekawie być powinno. Przyjemności Wam i sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, zrobiło się mega ciekawie. Bo ostatecznie po całym sezonie "bellissimej batalii" okazuje się, że znajdujemy się w punkcie wyjścia, gdzie nastąpi konfrontacja młodego asa naginającego prawa fizyki do 110% z terminatorem, który potrafi wykręcić 25 perfekcyjnych kółek toru na zasadzie "kopiuj > wklej". Jeżeli do tego dodać trolla, którego nikt nie lubi, ale który waży chyba 30 kg i też wie gdzie w motocyklu są gaz i hamulec oraz Włocha, który regularnie ogarnia się na 10 kółek przed końcem każdego wyścigu i rozpoczyna szaleńczą pogoń (zawsze z 4 miejsca), to będzie ciekawie. No i liczę, że Ducati tradycyjnie namieszają w okolicy 10-12 miejsca :icon_razz:

 

Niestety ja nie mam telewizora, a net "przycina", więc liczę na Waszą ożywioną dyskusję, która pozwoli poczuć choć ułamek emocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...