Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niezły wyścig ... dobrze że mi się pogoda na wakacjach załamała i mogłem to obejrzeć. Wielki szacun dla Lorenzo no i dla Vale. W moto2 też fajnie. Wszyscy zadowoleni a najbardziej chyba Aegerter. Lece na Makarską!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim było kanale ? W programie było napisane 00:15 czekałem do prawie 00:45 i dupa na polsat sport new walka wieczoru na polsat sport extra ta sama walka. Z resztą na tym polsacie albo siatka albo pierd... boks.

Kuwa dobiło mnie to. Śpię cały tydzień po 5h czekam i dupa. Dzisiaj jest o 11 zobaczymy czy będzie cały wyścig czy tylko 2 laps.

Na eurosporcie teraz superpool obraz z Imoli komentarz z kolarstwa tur de france. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie było takich przykrych niespodzianek warto na początku roku wykupić karnet na wszystkie rundy na stronie motogp.com. Koszt w przeliczeniu na rundę to 5,5eur - jakość obrazu ok. i jest człowiek niezależny od fanaberii Polsatu.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było na sport news. Chyba zaraz będzie powtórka GP Assen, bo faktycznie wg programu było przed chwilą, a to była Katalonia...

Dawno takiego bajzlu nie było w transmisjach. A miałam zamiar wykupić transmisje, o których pisał Krl, ale postanowiłam zaoszczędzić kasę :banghead:

 

Chyba na przyszły sezon tak zrobię, bo już od dawna polsat mnie wnerwia, a ten weekend to już naprawdę mega przegięcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie było takich przykrych niespodzianek warto na początku roku wykupić karnet na wszystkie rundy na stronie motogp.com. Koszt w przeliczeniu na rundę to 5,5eur - jakość obrazu ok. i jest człowiek niezależny od fanaberii Polsatu.

 

Polecam.

 

A nie prosciej zalozyc satelite Astra ( chyba 2 ) z niemiecka TV i miec live za friko ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie wyścig w Assen

No i ch**nia ...

Rzeczywiscie jakas porazka totalna !!!!

 

Było na sport news. Chyba zaraz będzie powtórka GP Assen, bo faktycznie wg programu było przed chwilą, a to była Katalonia...

Dawno takiego bajzlu nie było w transmisjach.

Ano nie bylo ...

Teraz juz jest transmisja z F1.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E a ja wytrzymalem jakos i ogladalem wyscig w nocy, moto2 tez planowalem zobaczyc,ale nie dalem rady.Jedno jest pewne warto bylo, chociazby ze wzgledu na Vale.Mistrz powrocil na swoje miejsce.Jednak zachowanie Polsatu karygodne jeszcze po wyscigu motogp dali z 10 min reklam i jeszcze jakis nie wiem komu potrzebny, o tej porze skrot wydarzen sportowych z calego dnia.I oczywiscie tematem przewodnim Tenis.Wylaczylem i w kime ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...