Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi w sprawie "gdzie transmitują" znajdują się średnio co 2 strony w tym temacie :banghead: .

 

 

Wracając ... Crutchlow ciśnie Rossiego oraz fabryczne Hondy. Kurczę, to już jest coś. Ciekawe jak będzie w Q.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q nic się nie zmieni bo Rossi jest tam słaby. Wyścig to jednak inna bajka, zobaczymy. Myślę że Rossi jednak w Q za Lorkirk Pedsrosą Cruychlowem.

Mnie martwi jeden fakt, mechanicy Lorka potrafili wyciągnąć wnioski z i treningu wolnego a mianowicie w ostatnim sektorze Yamaha (Lorek Vale) tracili 0,2-0,3s. W II treningu Lorek w ostatnim sektorze najszybszy, Vale znów traci tam 0,3. Co to oznacza, mechanicy słabi czy kierowca do dup...? Ja nie wiem może Mick coś napisze ?

Rosii podobnie miał w tych trudnych czasach w Ducati, pierwszy trening ok potem zero postępów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyścig nudny jak flaki z olejem... :(

A moim zdaniem Marqez przesadził w ostatnim zakręcie - wyprzedzanie nie polega na wypychaniu zawodników z toru...

Marqez chciał na siłę i za bardzo opóźnił hamowanie - szkoda, że się obaj nie wywalili byłby niezły cyrk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Moto2 latają bokami na wejściach, niesamowite.

Mi kopara zjechała jak oglądałem zdjęcia z przodu Espargaro goniącego Nakagamiego i te płynne przejścia z hamowania w przyspieszanie. Pierwszy raz tak wyraźnie poczułem przepaść w umiejętnościach jakie dzielą mnie od zawodników.

 

W motogp świetny wyścig Daniego. Na początku trochę niepewnie ... jak to Dani, ale szybko dobrał się Lorenzo do skóry. Marquez musi popracować nad techniką wyprzedzania bo kilka razy robił takie wjazdy jak na końcu Lorenzo ... również Rossiemu. Honda chyba nie robi tego tak dobrze jak Yamaha i trochę to wygląda jak próba parkowania równoległego autobusem na ręcznym ... "może się uda". Mimo że z Lorkiem zrównał się jeszcze przed szczytem zakrętu i pewnie gdyby Jorge nie próbował trzaskać drzwiami nie doszłoby do kontaktu, to nie wyglądało to ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, Lorenzo jak zwykły bufon tym razem. Zostawił miejsce, to dostał baty, może mieć żal tylko i wyłącznie do siebie. Bardzo niefajne zachowanie, gratulacje dla Marqueza!

 

 

 

Czy ja wiem czy zostawił miejsce. On się po prostu składał dopiero do zakrętu, Szedł po zewnętrznej na dohamowaniu i zaczął się składać, a tu nagle z boku wyjechał mu marquez który totalnie nie utrzymał jakiejkolwiek linii przejazdu. Tak naprawdę to się po prostu wjebał, brzydko mówiąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...