Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no po prostu próbuję zachować resztki obiektywizmu, o co trudno niektórym fanatykom Walerego ;) . Fakty są jakie są, a "co by było gdyby", to tak na prawdę wielka niewiadoma.

Mimo wszystko bardzo lubię to powiedział Lorenzo (jest to w filmie Fastest)

 

Valentino is not a god. If you train realy hard you can beat him.

 

No i właśnie udowodnili to.

 

 

Edit:

O, fanatycy nawet szybciej w klawiaturę klepią ;)

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System szybkiej zmiany biegów (quick-shifter) będzie musiał zostać zatwierdzony przez Dyrektora Technicznego. Przepis ten wprowadzono z pewnością po fali narzekań konkurencji na ekipę Marca Marqueza. Rywale często podkreślali, że Marquez „oszukuje”, używając zmodyfikowanego quick-shiftera. Prawda jest jednak taka, że nie było to zabronione przez przepisy i tylko jeden zespół wpadł na podobny pomysł. Choć szczegóły działania systemu nie są jasne, a jego zalety dyskusyjne, wygląda na to, że zespół mistrza świata był w sezonie 2012 odpowiednikiem Red Bulla w Formule 1. Pamiętajcie –wszystko, co nie jest zakazane przez przepisy – jest dozwolone, a kreatywna interpretacja przepisów jest równie cenna, co sprawni mechanicy.

 

 

Ktoś wie o co chodzi?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupuję na Brackiej w Trafficu, w Warszawie. Jest też dostępone na iPada, czy jakoś tak. Tylko to nie jest ten cotygodniowy piard, tylko kwartalne wydanie dotyczące sportu motocyklowego.

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie motosportu jest ankieta kto zdobędzie mistrza świata w motogp. Ja zagłosowałem na Lorenco bo jestem realistą ale widzę że Vale zdecydowanie prowadzi. Na Rossiego znów spadnie wielka presja ciekawe jak sobie z tym poradzi, teraz nie może być wpadki. Już widzę ja rybak z Australii będzie pisał głupoty jak Rossiemu nie wyjdzie sezon a jak mu się uda to będzie pisał że wygrywa bo jego nie ma. ;) i tak dupa i tak dupa. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na Rossi'ego najlepiej działają gadki typu, że się już skończył, że jest stary, że zapomniał jak się jeździ. Będzie miał jeszcze więcej motywacji, choć i tak mu jej nie brakuje.

Na Twitterze jest wrzucony filmik z rajdu Monza, który Vale wygrał w tym roku. On się tam także wypowiada i widać wyraźnie, że ściganie sprawia mu radość a wygrywanie - jeszcze większą :).

 

Go Vale!!!!!!!!!! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...