Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Songoku o tej jednej rzeczy pisałem że się nie zgadzam czyli pierwsze zdanie kolegi Adel cytuję „Według mnie, Valdek trafił w taki okres, że odeszło kilku starych mistrzów, a nie pojawili się jeszcze nowi (oczywiście Biaggi, Gibernau, Cappirossi to świetni kierowcy, ale nie mistrzowie), poza tym Valdek był w najlepszym zespole, który robił wszystko dla niego.”

ale nie chciałem wywoływać burzy.;) Przecież Vale to kmiotek nie ważne że zdobył 5 tytułów z rzędu hehe.:)

Reszta wypowiedzi w miarę sensowna i mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeżeli chodzi o Pedrosę, to zastanowiła mnie jedna rzecz - dlaczego po uślizgu, jak prowadził wyścig w Australii, nie próbował podnieść motura i jechać dalej? Przecież po tak małym szlifie była szansa, że nic się nie uszkodziło. A tu koleś wstaje i wraca do boksu, przekreślając sobie szansę na (teoretyczne) mistrzostwo świata. Gdzie wola walki? O co chodzi?

 

Vale jeździ na zakładke !

Tak, zwłaszcza tu widać poprawnie wykonaną zakładkę na konkurencie ;):

https://www.youtube.com/watch?v=upRAi-JrX8s

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka - założył, że mu się uda i się nie udało .

 

Zwróćcie uwagę, że to był ten jedyny moment w ciągu 2 lat, kiedy Rossi był przed Stonerem (nie licząc nieobecności Casey'a). I w pi...u, cały misterny plan też w pi...u.

 

Oglądam ostatnio sporadycznie sezon 2011 z tego linka co wrzuciłem. Redaktorzy z BBC zajebiste wywiady robią i można wiele ciekawostek się dowiedzieć, polecam.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, Valdek trafił w taki okres, że odeszło kilku starych mistrzów, a nie pojawili się jeszcze nowi

 

był w najlepszym zespole, który robił wszystko dla niego.

 

W międzyczasie Valdek chciał spróbować swoich sił w trochę słabszym zespole, który dzięki jego pracy rósł w siłę.

 

i poszedł do kolejnego zespołu, żeby stać się legendą

 

Teraz możliwe, że pojawił się kolejny mistrz (Marek)

 

Taaaaaaaaaaaaaa, czytajac to co napisales, nie pozostaje mi nic innego jak przyznac racje przedmowcy i spytac;

 

- what did You smoke ? ? ?

 

Zaczynal od skooterow ale jaka tam wsrod skooterowcow wogole moze byc konkurencja. W klasie 125 tez nie bylo nikogo poza samymi patalachami, czyli nowi mistrzowie nie zdazyli sie wyrobic i przyjsc, a starzy akurat wyszli na browca. O tym, ze II- go i III – go miejsca w tych klasach nei bylo to chyba oczywiste.

 

Podobna sytuacja znowu w klasie 250 starzy nie zdazyli jeszcze zalozyc trampkow aby przejsc wyzej a stary poszli akurat na dziwki. Kurde przez prawie dekade zero jakiejkolwiek konkurencji, wyglada na to, ze gdyby mnie wystawiono to bylbym vicemistrzem.

 

Wyscigow w 2T nie widziales ani jednago w zadnej klasie, a dy przeszli na 4T to spales jak niedzwiedz budzac sie aby czagos sie napic i zalatwic.

 

Honda Team z kazdym wyscigiem i zwyciestwem stawala sie coraz bardziej arogancka, byli prztekonania, ze to nie Vale te tytula zdobywa a ich najwspanialsza maszyna ktora Ciagnie Rossi'ego do mety jak barana do rzezni abbo Burka do wanny. Odszedl do Yamahy i pozamiatal ze V 211 mogla sie w tylna opone cmoknac i tyla.

 

Yamaha tez lepsza nie byla, wsadzajac mu do team'u Lorenco niczym kozika w plecy. Ciekawy jestem, jalie laury przynosilbys Ty gdybys byl w rodzinie traktowany po macoszemu.

 

Zdajesz sobie wogole sprawe z tego jak mocnym psychicznie trzeba byc aby przesiasc sie z dobrego na slabszego konia ? On nie poszedl stac sie legenda, on juz od kilku lat ta legenda jest, szkoda tylko, ze to przespales.

 

Pozatym prosilbym aby s nazywal zawodnikow poprawnie a nie przypinal im polskie nietrafne imiona

 

z powazaniem

 

Tak, zwłaszcza tu widać poprawnie wykonaną zakładkę na konkurencie

https://www.youtube....h?v=upRAi-JrX8s

 

No tak, i wszaystko jasne, :icon_mrgreen:

 

- de la prima K U R V A

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak spytam, Pan jest z redakcji polskiej czy niemieckiej?

 

Tak serio to KS ma sporo racji. Nie ma drugiego takiego jak Rossi, który by miał tak ciekawą i barwną karierę wyścigową, to trzeba mu oddać. Ducati to niefortunna wpadka, bo teraz Rossi nie będzie już tak bardzo konkurencyjny jak był w początkowych latach ery 4T. Pisząc to mam na myśli obecną stawkę - Lorenzo, Pedrosa, Marquez (z pewnością namiesza i to sporo), Crutchlow jest coraz szybszy, Bradl też się czai, no i jest jeszcze kolejny talent Iannone. Poziom jest wyśrubowany.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walerian z Rosji i Kazik Sztoner - w Pozaniu chodziły słuchy, że ci najwięksi zawodnicy szkolili się właśnie u nas, u jedynego słusznego instruktora.

 

A czytaliście już http://motormania.com.pl/sport/motogp/motogp-dainese-przeprasza-za-wywiad-z-rossim/ ?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupio wyszło hehehe

 

 

Co do nazwisk Niemcy są generalnie w tym dobrzy. Na Szport Ajns kiedyś słyszałem "Chorśie Lorentzo" , "Eszpargaro", "Zimone Corzi" ... kwiatków było sporo ale jakoś nic mi teraz do głowy nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...