Skocz do zawartości

..cieszcie sie moim szczesciem!!


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Ks, jak masz możliwość to jasne! :biggrin:

Taki fun, że aż na samą myśl banana mam na dziobie :biggrin: .

Zresztą co ja będę pisać - jak latałeś na ęduro - to wiesz najlepiej. Co tam masa - złap jakiegoś wścieklaka i w teren! Ja szukam dla siebie WR-ki, ale koniecznie z elektrycznym starterem, bo kilka razy wywróciłam się w takim miejscu, że z kopa na pewno bym nie odpaliła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kilka razy wywróciłam się w takim miejscu, że z kopa na pewno bym nie odpaliła.

 

miętka ci**a :D :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miętka ci**a :D :D

 

Widze, ze lubisz twarde :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi endurakami mam odwrotnie - juz siodmy sezon ujezdzam XTka (nakulalem nim 98 tys. km, to moje jedyne moto) i po ostatniej NIEMALZE glebie przy ponad 70km/h na szuterkach (miotalo nim jak szatan) stwierdzilem, ze latanie 250km/h po autostradach jest chyba bezpieczniejsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile doświadczenie z jazdy terenowej nie przeszkadza w jeździe szosowej, o tyle w odwrotnym przypadku przeszkadza zdecydowanie (o czym zdołałam się boleśnie przekonać).

 

...a w temacie to się cieszę.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jełop daj numer konta to troche Cie wspomozemy.

 

ty tez chcesz sponsorowac moja wycieczke?

 

a co do szczescia i w ogole - to proponuje przesluchac pierwszych 50 sekund.. naprawde nie wiem, skad gosc czerpal inspiracje..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze powinienem znowu zaczac na enduraku ? Kurde, tylko ktore tyle masy pociagnie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Honda XR650R :)

Można być mistrzem winklowania na asfalcie, a po zmianie podłoża okazać się totalnym lamerem w terenie. I na odwrót. To zupełnie dwa odmienne sposoby jazdy.

Święta prawda. Wiele razy miałem ubaw na Pogoni za Lisem, gdy okazywało się, że tzw. doświadczony motocyklista szosowy pożyczył maszynę terenową od kumpla na tę imprezę, a potem miał problem żeby z miejsca ruszyć po piaszczystej leśnej drodze, o dalszym pokonywaniu trasy nie wspominając :)

 

Do do tematu, to gratuluję i trzymam kciuki za przejście z mostka na nogi :)

Czyli: stajemy na rękach, przechodzimy do mostka a potem na nogi. Dasz radę!

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można być mistrzem winklowania na asfalcie, a po zmianie podłoża okazać się totalnym lamerem w terenie. I na odwrót. To zupełnie dwa odmienne sposoby jazdy.

 

Z pierwsza czescia wypowiedzi zgodze sie calkowicie, z druga nie do konca, ale to szczegl.

 

Honda XR650R

 

Zgadza sie, tylko ta niema elektrycznego rozrusznika, a wiesz, ze mnie mietka ci.... :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...