Skocz do zawartości

Enduro/cross do 20 tys zł


Rekomendowane odpowiedzi

jjank źle doczytałeś, 6mth to jest sxf, ten

http://www.gumtree.c...ery-item-full-1

exc nie wiem jaki ma przebieg bo jeszcze go nie ma na salonie, dopiero go przygotowują do sprzedaży

 

Dobra panowie koleś dodał nowe zdięcia tego sxf do ogłoszenia, brak zdięcia pokrywy sprzęgła... ale po fotkach wyglada faktycznie jak fabryczne moto, luknijcie co o tym myślicie ??

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my patrzymy na ofertę przez pryzmat Polaka, którego inny Polak zawsze próbuje wydymac, byc moze tam rzeczywiscie sprzedawcy są uczciwi,

tak ten sx-f wyglada jak nowy, szkoda ze nie ma fotki prawego dekla bo on jest najbardziej szlifowany butem,

z mojej strony powiem Ci tyle, ze skoro mieszkasz w górach to sx-f będzie męczący, na kamieniach kierownicę będzie ciezko utrzymac, dupa będzie bolec ,bo sprzet jest bardzo twardy i nawet max zmięczenie niewleie da, pół biedy gdy ktos gania po płaskim lesie, tam nawet fajnie miec agresywniejsze moto, bo mozna bardziej się wyszalec, niestety w górach na takim dzikusie będziesz walczył o przetrwanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jjank wszystko rozumiem, ale tak jak pisałem wcześniej latałem na crossówkach po gorach i super mi się jeździło, fakt może jak bym polatał jakimś enduro to zmieniłbym zdanie co do crossówek ale jak na dzień dzisiejszy mi to zbytnio nie przeszkadza ( miałem Drke 600 niby enduro ale krowa wielka i mało dawała rade w cieższym terenie ) na rmz mi się super śmigało, na 426 niebieskich również. Tak więc jestem pewien że nie przeszkadzało by mi to zbytnio, tym bardziej że niedaleko na słowacji jest też ponoć fajny tor to i tam bym się wybrał pare razy :) co do tego sxf to kołomnie też są w tych pieniądzach ale jak ten jest faktycznie nówka sztuka praktycznie, to może warto byłoby się po niego wybrać taki kawał drogi. W terenie nie latałem już od 4 lat więc frajdy da mi napewno sporo i nawet ta boląca ,,dupa,, mnie będzie cieszyć na dobrą sprawe :) latam obecnie po asfalcie i brak mi tego kiedy wracałem po całym dniu jazdy wymęczony na maxa i marzyłem o tym aby tylko się położyć spac... :) a czuje że ten ktm mi to napewno zapewni :D

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwonilem jeszcze raz do kolesia, zejdzie do 2,9 z racji że mam w pizdu drogi do niego, więc myśle że moto warte by było swojej ceny naprawde, wiem napaliłem się ale już mi raz przeszła taka okazja koło nosa i do dzisiaj tego żałuje.... No nic jak narazie jestem na tak, więc raczej go łykne w sobote, biore ze sobą znajomego żeby mnie trzymał w rydzach troche.... zasięglem możliwie wszelkiej opini jakiej się tylko dało i jak narazie wychodzi mi że moto warte ceny

Dobra teraz pytanie gdzie tam jest jakiś numer vin czy coś tego typu bo będe ciągnoł to moto do pl więc musze mieć 100% pewności że nie było kradzione, choć on mówi że jest 1 właścicielem i ma na to wszystkie dokumenty to jednak wolałbym się upewnić sam

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że macie mnie już pewnie dość... hehe nie dziwie się wam:D Myślałem cały dzień nad tym sxf, myślałem nad tym co mi pisaliście o enduro itd. zmieniałem zdanie co pół godziny, jade nie jade i tak w kółko, ten sxf kusi mnie przebiegiem bo 6h to nowe moto, ale żeby się jeszcze bardziej upewnić zadzwoniłem do niego z zapytaniem czy zmieniał opony, bo na 6h to wszystko powinno być jeszcze w orginale, zębatki itd. Okazało się że zmieniał, najpierw myślałem że coś jest nie tak żeby po 6h jazdy po torze zmieniać gumy, ale że nigdy nie jeździłem po torze zasięgnełem opini kolesia który się ściga amatorsko w motocrossie od 15 lat, i on mi powiedział że to normalne, zależy jeszcze jaki tor. No i wszystko by się trzymało kupy, koleś zrobił 6h oddał moto do serwisu poźniej nie jeździł. Porównywałem ceny w pl to za 15k moto w takim stanie ciężko znaleść.

Na ebayu w tych poieniadzach znalazłem jeszcze kilka fajnych crossówek

http://www.ebay.co.uk/itm/L-K-KAWASAKI-KXF-450-2010-EFI-KXF450-TRICK-SUSPENSION-MONSTER-GRAPHICS-MAY-P-X-/300775077215?pt=UK_Motorcycles&hash=item460797755f

albo np

http://www.ebay.co.uk/itm/L-K-YAMAHA-YZF-450-2010-EFI-YZF450-REVERSE-CYLINDER-MAY-P-X-MX-BIKE-L-K-/300820438960?pt=UK_Motorcycles&hash=item460a4b9fb0

które są blisko mnie, ale przebieg ich jest normalny jak na 2 lata użytkowania, sxf mnie kusi strasznie ale to 1100 km w obie strony i jużsm nie wem czy warto czy nie warto.

Co myślicie o tych gumach że po 6h koleś zmieniał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że trochę wali ściemą z tymi oponami. Jeśli gość lata po zawodach to mogę uwierzyć że zmienił już laczki. A biorąc pod uwagę przebieg motocykla 6mth to prawda jest taka że motocykl jest jeszcze na dotarciu, co za tym idzie jazda do tej pory powinna być łagodna a co za tym idzie opony nie mogły się zużyć. Oczywiście może być jak gość mówi a opony zmienił bo miał taki kaprys. Fakty są takie że gość kupił nówkę za około 30tys zł, przejeździł 6mth czyli jakieś 150km i sprzedaję za połowę ceny...trzeba uważać przy takich okazjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja to może zawielka nie jest bo te roczniki stoja w tej cenie w całej angli, więc jeśli chodzi o cene to szału z nią nie ma. Kwestia tylko tego że fakt czasem zdaży się taki angol czy szkot jak to jest w tym przypadku który ma w pizdu siana kupi sobie nową zabawke, nie ma czasu na niej śmigać a poźniej sprzedaje po cenie rynkowej, i właśnie jak by tu była taka sytuacja to motor jest wart żeby po niego jechać taki kawał, inaczej to w tej cenie z normalnymi przebiegami mam pełno koło siebie. Hmmm, na co jeszcze zwrucić uwage jakbym się jednak po niego wybrał ?? szczerze nie śmigałem nigdy ktmem, no raz ale to dawno było, jaka jest kultura pracy silnika ?? chodzą stosunkowo cicho jak kawy ? czy nie wiem wali kosz sprzęgłowy czy coś podobnego ? wiem po sobie jak kupiłem r6 to ciągle słyszałem kosz sprzęgłowy, pojechałem do autoryzowanego salonu i koleś mi powiedział ,,ten typ tak ma,, Z tymi oponami hmm cieżka sprawa, chciałbym wieżyć w to że wymienił je po 6h na serwisie, ale szczerze też w to wątpie żeby guma po takim przebiegu była do wymiany, zrozumiałbym jeszcze może tył sam, ale komplet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bardziej rzęzi niż silnik kawki kxf, sprzęgło może być też słyszalne(po wciśnięciu klamki powinno cichnąć), powinien bez problemu palić z rozrusznika. Generalnie przy takim przebiegu powinien wyglądać jak nowy i nie ma co gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przebieg;o powinny być ledwo co widzialne ryski, jakby kupił go jakiś szkot czy angol z kasą i latał tak o to by nawet nie zauważył że opony się starły i trzeba wymienić bo pewnie nawet na to nie zwracał uwagi.. więc ja bym to wykluczył, ale to moje zdanie.

Co do licznika MTH często ludzie odrazu przy kupnie motoru je zakładają, ale taki licznik można również wyzerować...

Wygląda ładnie, poproś o zdjęcia tego dekla jak jest taka możliwość ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR Maniak nie truj buły bo wszyscy mają Cię już powyżej uszu gamoniu :laugh: :laugh: Kup tego szrota żebym miał co naprawiać :laugh:

Powiedz kolesiowi niech pstryknie foty ramy z bliska, podnóżek, dekli, klamek, tarcz hamulcowych itd bo po tym widać najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe rafael to że wszyscy mają mnie już dość to wiem :D wchodze na gg wszyscy znikają ( haha coś o tym wiesz chyba prawda :D ). Ale wracając do wątku to jak narazie lipa, napisałem kolesiowi smsa rano o 8 żeby mi jeszcze powysyłał dokładniejsze fotki i wysłał chasis number(vin). Napisał że spoko do poludnia mi powysyła, zabukowałem vana na jutro, jest już wieczór a ja dalej nic od niego nie dostałem, wysłałem mu jeszcze godzine temu sma z przypomnieniem ale nic mi nawet nie odpisał, więc on też ma mnie już dość :D No ale dziwne żeby człowiek się wybierał przez cały kraj po moto jak nie jest do końca pewny. Więc chyba to odpuszcze, dam sobie na wstrzymanie i będe szukał dalej. Jak to mówią,, nie ma okazji na tym świecie, są tylko ludzie którzy w nie wierzą ,, . Ale nic się nie martwcie napewno wróce męczyć was dalej.

Ps. chłopaki macie u mnie zgrzewke wódki plus przegrycha :D

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czytam opis do tej limitowanej wersji i opis podaje że ona miała licznik mth w orginale

Sprawdziłem to jeszcze dokładniej i tak

http://www.vitalmx.c...l-Replicas,2564

http://www.motodesig...f-nagl-replica/

w porównaniu z tym co koleś sprzedaje to tak

-naklejki na tylnim wahaczu sa inne

- przedni błotnik nie ma okleiny

- nie ma osłony na przednia tarcze

- handbary ma w innym kolorze

- brak naklejek na skarpetach

Czyli coś kręci troche...... ale rozkminiam go ciągle........

Ten licznik mth można jakoś zresetować ?

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...