Skocz do zawartości

Enduro/cross do 20 tys zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Krzysiek :)

Jakbym był teraz w pl to bym łykną to moto

http://allegro.pl/ya...html#tabsAnchor

zajebiste......... ale od mojego rodzinnego miasta 530 km :D plus nie ma mnie w pl, ale zadbane naprawde konkretnie

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie

Znalazłem kolejne moto

http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/2010-ktm-530-exc-champion-edition/1004292204#gallery-item-full-1

co myślicie ?? cena troche sporo, plus transport tego do pl , hmm nie wiem czy jest sens

przebieg 2150 km

Ile ten model może polatać na jednym tłoku ??

wady tego rocznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja wypuszczona na jakieś tam X-lecie KTM-a, w sumie różni się od zwykłej tylko okleiną. Tłok przy normalnej jeździe w 530 wymieniasz co 100godz, znam takich co zrobili ponad 200godz ale sam wiesz o co chodzi...Wady jakie mogą wystapić to pobór oleju z części silnikowej, zmiana tłoka leczy tą dolegliwość. Poza tym świetny motocykl. Potężny moment obrotowy od samego dołu. 2150km dla 530-tki to żaden przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki major :) po raz kolejny :) hmm a jak widzi się wam cena ?? może zadzwonie jutro do niego zapytać czy jest coś z tego do urwania, czyli na taki przebieg nie musiałbym na dzień dobry robić remontu silnika ? (teoretycznie). Kurde coraz bardziej ide myślami w strone enduro przedewszystkim właśnie ze względu na serwis . Aczkolwiek 4 kola to troche dużo bo na ebayu jakiś czas temu za 4,5 stała 2011 rok w stanie dosłownie ,,salonowym,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze jest ile ten kacior ma godzin, ale remont jakiś gruby przy tym przebiegu nie wchodzi w grę. Co najwyżej tłok i przy okazji łańcuch rozrządu dla spokoju ducha i tyle. Ja mam ogromny sentyment do 530, latałem cały sezon i motocykl jest rewelacyjny, nie przeszkadzaj mu to wjedzie wszędzie...Ja jeździłem na przełożeniach 14/48 i na tym setupie prędkości rzędu 150km/h były normą na przelotówkach, a w ciężkim terenie duży moment obrotowy ratował nie raz życie. Cena zależy od stanu i powiem ci szczerze że warto za zadbaną 530-tkę położyć taki pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg myśle że między 40 - 60 mth ale i tak wymieniłbym tłoka i łańcuszek tak jak pisałeś, znalazłem na ebayu tylko rok starszą z takim przebiegiem

http://www.ebay.co.u...=item4abf27ca86

i ma 45 mth, jutro zadzwonie do niego i się dowiem wszystkiego. O tym że lubi brać olej już właśnie gdzieś czytałem na tym forum.

Kolejne pytanko, ten licznik mth w tym modelu da się jakoś skasować tak jak pisaliście mi o SXF??

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 2010 ma lepszy zawias od 2009, poza tym ten 2010 co pokazałeś ma akrapovica. Liczniki w exc słyszałem że cofają ale nie mam pojęcia jak, dużo osób odłącza kabel od czujnika przy przednim zacisku i wtedy nie nalicza godzin. Jednak w obydwu aukcjach które pokazałeś widać że motocykle mają mało najechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki major :) tą skrzyneczke plus zagryche to ci chyba w paczce wyśle bo mi pomagasz tu zajebiscie :) ja bym celował właśnie w ten 2010 tylko troche to wykracza ponad muj budżet bo z przewozem do pl, papierkowa robotą i wymianą tłoka i łańcuszka wyszło by mnie to gdześ +/- 24 koła i tu się właśnie musze dobrze zastanowić bo np do tej sumy jak bym dołożył np jeszcze 2 koła to mam nowe moto np

http://otomoto.pl/honda-crf-crf-450-x-xb-4-suwowy-2011-M3042552.html też enduro

ale zadzwonie do niego jutro i sie dowiem co i jak, bo moge wsumie troche przekroczyć sume jaką mam zamiar wydać na motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania, zamiast płacić 25 koła za używkę to lepiej poczekać dozbierać kasy i kupić nówkę. Już nie wspominając że nowego enduraka wciągasz na firmę i kosztuję cię 24-25tys. Do twoich wymagań 450 enduro średnio pasuję, więc szukaj większych pojemności ze stajni ktm/husaberg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na nówke ze stajni ktma czy husaberga to raczej sobie pozwolić nie moge, bo to wydatek grubo ponad 30k, na dodatek ja to moto kupuje na dobrą sprawe na 3 urlopy w roku :D ( wiem jestem po**bany, ale tak mnie ciągnie spowrotem do terenu że nie wytrzymam dłużej bez tego) Max jaki moge wydać ale to max :P to jest 25/26 k. Więc musze się wkońcu zdecydować na najlepsze rozwiązanie bo jak tak dalej pójdzie to kolejny sezon będe tylko słuchał z okna jak chłopaki pałują motocykle po górach.... a mnie krew zalewa :P. Major co masz na myśli że 450 enduro średnio pasuje ?? ja właśnie się obawiam czy wagowo 530 nie będzie za ciężka do górzystego terenu... choć nie wiem nigdy nie latałem na takim. Ale wszystkie Xr 650, drki itp to sobie bardzo średnio radziły u nas (ale wiem że nie ma ich co porównywać do ktma )

Edytowane przez DrManiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530 nie jest za ciężka w teren, bez paliwa waży 114kg a to jest mniej niż każdy inny japończyk. W mojej okolicy bardzo dużo 530- tek jeździ a tereny mamy ciężkie. Mówiłeś wcześniej że chcesz mocny sprzęt a 450 enduro nie będzie cię zaskakiwać, jedzie sporo słabiej niż 530, szczególnie dół ma słabszy. Poza tym 530 jest sporo wytrzymalsze niż 450. Nie masz co porównywać kata do starej xr czy dr-ki, między tymi motocyklami jest przepaść na korzyść ktm. Zobacz na tym filmiku co wyprawia gość na kacie, nie wiem tylko jaka to pojemność 450 czy 530:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530 jest piekielna, tutaj naprawdę można powiedzieć, że staje na koło z samegu gazu :) Jak dla mnie wydaje się bardzo wysoka ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jeśli chcesz mieć nadmiar mocy zawsze i wszędzie a do tego konkretny zawias to bierz 530, jeśli bawisz się więcej w trudnym terenie ja brałbym husaberga fe 570 na wtrysku - jak nim jedziesz to jest wrażenie jak by przednie koło w ogóle nie dotykało gleby :)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwonilem własnie do kolesia, moto ma przejehane 52 godziny, koles jest mechanikiem motocyklowym mówi ze motor jest w stanie idealnym. Zalozona nowa tarcza, nowe opony klocki, po wymianie oleju filtrów i sprawdzeniu zaworów. Cena do wzięcia to 3,8 tyś bo tyle mu proponują w salonie jak by brał u nich jakieś moto, myśle że warto naprawde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...