Skocz do zawartości

Szanowni instruktorzy - co Wy na to? Ustawa o kierujących...


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkolenie od zmroku do świtu - obowiązek owy zniknął, bo kto by szkolił w ten sposób, gdy słońce zachodzi o 21.00?

Limit czasu pracy zniknął.

Posiadanie karty w trakcie zajęć? Wypadałoby mieć w dalszym ciągu. W końcu jesteśmy w trakcie szkolenia to trzeba to czymś poprzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie można zrobić AM i A2 ? :biggrin: :biggrin:

 

http://motormania.co...kraju-absurdow/

Nie pytałem o to przedtem głośno; jest już artykuł. Czekamy i modlimy się o wspomnianą nowelizację... Bo co można więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh czyli nie zrobię sobie A2 bo w tym kraju nie będzie instruktora który "przygotuje" mnie do egzaminu :P

Takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem nawet.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żaden instruktor na kursie nie nauczy mnie już niczego innego, czego bym już nie umiał.

No chyba że były od doskonalenia techniki jazdy to wtedy tak, bo większość instruktorów uczy zdać egzamin a nie jeździć.

 

Śmiem twierdzić że gdybym teraz poszedł na egzamin bez żadnego przygotowania to i tak jestem raczej pewny że sobie poradzę.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żaden instruktor na kursie nie nauczy mnie już niczego innego, czego bym już nie umiał.

No chyba że były od doskonalenia techniki jazdy to wtedy tak, bo większość instruktorów uczy zdać egzamin a nie jeździć.

 

Śmiem twierdzić że gdybym teraz poszedł na egzamin bez żadnego przygotowania to i tak jestem raczej pewny że sobie poradzę.

 

Potrafisz tylko siedzieć na motocyklu a i to nie jest zbyt pewne :biggrin: reszta to tylko przerośnięte ego

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo żaden instruktor na kursie nie nauczy mnie już niczego innego, czego bym już nie umiał.

No chyba że były od doskonalenia techniki jazdy to wtedy tak, bo większość instruktorów uczy zdać egzamin a nie jeździć.

 

Śmiem twierdzić że gdybym teraz poszedł na egzamin bez żadnego przygotowania to i tak jestem raczej pewny że sobie poradzę.

 

przeczysz sobie samemu!

śmiesz twierdzić a czy sprawdzałeś?

gdy miałem paręnaście lat też myślałem, że umiem jeździć ale z wiekiem nabiera się pokory, dalej się uczę i myślę, że jest w Polsce paru instruktorów nauki jazdy od których mógłbym się czegoś nauczyć

 

a najwięcej pokory nabierzesz przez współzawodnictwo

polecam wszelkiego rodzaju zawody oraz konkursy sprawnościowe np. gymkhanę

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopakowi, ja też twierdzę i dobrze o tym wiem, że żaden instruktor w moim mieście nie nauczy mnie więcej niż sam umiem - mogę to stwierdzić po swoim kursie na prawo jazdy, jak i po informacjach od kolegów którzy konczyli w innych szkołach w moim mieście.

 

Zgadzam się, że są instruktorzy którzy bardzo dobrze uczą, jeżdżą... nawet tu na forum. Ale z całym szacunkiem, nie będę jechał 200km do np. Warszawy, żeby skończyć tam kurs.

 

Są instruktorzy i instruktorzy, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, także peace & love.

Edytowane przez Ziuutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć już jest przepis nadający uprawnienia w zakresie A2 i AM na podstawie A, ino jakoś znaleźć nie mogę.

Ma ktoś?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopakowi, ja też twierdzę i dobrze o tym wiem, że żaden instruktor w moim mieście nie nauczy mnie więcej niż sam umiem - mogę to stwierdzić po swoim kursie na prawo jazdy, jak i po informacjach od kolegów którzy konczyli w innych szkołach w moim mieście.

 

Zgadzam się, że są instruktorzy którzy bardzo dobrze uczą, jeżdżą... nawet tu na forum. Ale z całym szacunkiem, nie będę jechał 200km do np. Warszawy, żeby skończyć tam kurs.

 

Są instruktorzy i instruktorzy, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, także peace & love.

 

+1

Miałem dokładnie to na myśli tylko źle to napisałem.

 

 

Ps, a jeśli chodzi o egzamin to przejechać wytyczoną trasą którą zna się na pamięć to nie jest chyba wielki problem.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć już jest przepis nadający uprawnienia w zakresie A2 i AM na podstawie A, ino jakoś znaleźć nie mogę.

Ma ktoś?

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2013/93/1

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z tego nie wynika. Nowy instruktor, egzaminowany po 19 stycznia ma A, A2 i A1, a my?

Nic nie ma o uprawnieniach sprzed końca świata.

 

PS Polecam tabelę 1 i pozycję 9 - jaki to manewr?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...