Skocz do zawartości

Auto dla kawalera 12-14 tys


damian155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezienie niezajechanego W208 będzie problemem. Ja nadal nie mogę znaleźć dobrego W209 - wszystko zużyte bardziej jak moja 20-letnia MX-6. Dobrą altternatywą do Mesia będzie też Accord VI Coupe, przynajmniej jeśli chodzi o wypas w środku i komfort. 2.0 pali tyle co nic i wystarczy do w miarę komfortowego wyprzedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/honda-accord-coupe-2-0-v-tec-z-niemiec-C27181537.html z jasnym wnętrzem ... trochę ponad budżet ale wygląda zajebiście i ma wszystko co do motoryzacyjnego szczęścia potrzeba, poza RWD i osiągami Ferrari.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku te Accordy są extra wyposażone ale strasznie nie podoba mi się sylwetka. Już bardziej podoba mi się te c70 co YUBY pokazywał. Tylk ,że w tym tyg oglądałem w208 i pojeździłem trochę i chyba się zakochałem w tylnym napędzie. Chociaż nie powiem że nie myślę o takim c70 bo też mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku te Accordy są extra wyposażone ale strasznie nie podoba mi się sylwetka. Już bardziej podoba mi się te c70 co YUBY pokazywał. Tylk ,że w tym tyg oglądałem w208 i pojeździłem trochę i chyba się zakochałem w tylnym napędzie. Chociaż nie powiem że nie myślę o takim c70 bo też mi się podoba.

Na mnie W208 zrobił takie samo wrażenie jak pierwszy raz się przejechałem. Ogólnie takie coupe wyglądające na prestiżowe i ładna sylwetka zewnętrzna. Zresztą słuchaj głosu serca nie rozumu, bo kupujesz auto dla przyjemności. Tak samo jak z kupnem motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam między innymi takiego auta z przyzwoitym stanie do jazdy z silnikami 2.0k lub 2.3k ostatecznie biorę właśnie pod uwagę 3.2 . Nie interesuje mnie CLK 55 AMG ponieważ nie posiadam takiej gotówki a auto mnie zeżre na stojąco.

 

Damian nawet nie raczył odpowiedzieć co go interesuje, po za jednym postem odnośnie Calibry.

Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie warto pomagać, gdyż potem mają człowieka w dupie.

 

No ale co sie dziwisz ?

Chłopak ma metlik w głowie i chciałby kupic najchetniej oczami i jezdzic na powietrze.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku*wa !!!!

W tytule posta stoi jak wół ze do 14 tysiecy ......

I dostal tyle ofert ze ma w czym wybierac, ot co.

I jak ma w ch*j kasy na dokladanie do zlomu 20 letniego to jego sprawa.

Nie napisal ile zarabia ani ze ma byc gaz ale na samym poczatku okreslil ramy kwotowe.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie W208 zrobił takie samo wrażenie jak pierwszy raz się przejechałem. Ogólnie takie coupe wyglądające na prestiżowe i ładna sylwetka zewnętrzna. Zresztą słuchaj głosu serca nie rozumu, bo kupujesz auto dla przyjemności. Tak samo jak z kupnem motocykla.

otóż to ... chcesz RWD, cenisz sobie ładną linię, indywidualizm i lubisz motoryzacyjny przepych to ciężko będzie lepiej wylądować jak z W208 w tym budżecie. BMW serii 3 będzie się lepiej prowadzić, ale poza ilością drzwi niczym nie różni się od sedana i kombi co jest moim zdaniem porażką. Z RWD Japonia niestety nie ma Ci nic podobnego do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to ... chcesz RWD, cenisz sobie ładną linię, indywidualizm i lubisz motoryzacyjny przepych to ciężko będzie lepiej wylądować jak z W208 w tym budżecie. BMW serii 3 będzie się lepiej prowadzić, ale poza ilością drzwi niczym nie różni się od sedana i kombi co jest moim zdaniem porażką. Z RWD Japonia niestety nie ma Ci nic podobnego do zaoferowania.

Dobrze prawisz zgadzam się. Mnie samemu się zajebiście podoba

 

Majkel- Sam stwierdziłeś że byś nie zamienił Swojego auta na nowsze, więc nie rozumiem dlaczego Meśka CLK nazywasz złomem. To ostatni z ładnych merców. Nowy W209 CLK wygląda jak C klasa bez jednych drzwi, i nie ma nic wspólnego z coupe, w208 ma bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie z tych co byly tu podawane ... rocznik 98-99

No a ze jak sam piszesz, to ostatnie z ladnych Mercow ....

Generalnie nie pchałbym sie w auta z lat 98-99. No ale moze jak to mlody kawaler i ma kase na dokladanie ....

Nie moja sprawa w wyborze za niego.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety .....

No ale zobaczymy jaka decyzje podejmie mlody czlowiek, kawaler ...

Czy kupi sobie zabaweczke do lansu i skarbonke czy dobra fure :icon_mrgreen:

 

Na razie pilnie sledzimy temat ....

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolega sprzedaje takie cos . Volvo S80 rok 02 silnik 2.4 D5, Cena 17000

dsc00943g.jpg

dsc00950j.jpg

Wyposażenie :ABS , el. sterowane szyby i lusterka , hak ,automatyczna skrzynia biegów , wielofunkcyjna kierownica , system kontroli trakcji , komputer , telefon , klimatronik , fotele podgrzewane , podgrzewane lusterka,czujnik parkowania , czujnik deszczu , tapicerka pół-skóry , 8x poduszka ,centralny zamek , auto alarm , halogeny , komplet kluczy + książka ,tempomat , funkcja doświetlania drogi do domu , aluminiowe felgi 16 cali , automatyczne włączanie świateł ,

Zawieszenie stan bdb

silnik stan bdb

skrzynia stan bdb

blacharka i lakier stan bdb.

VIN YV1TS793921283095

Przegląd do październik 2013

OC do maj 2013

15.11 zmieniony olej w silniku 15.11 wymieniony został rozrząd . Niestety samochód w ciągłym użytkowaniu więc wymieniać trzeba

obecnie przebieg to 223000

Dodatkowo części tj .

przepływomierz , zawór sterujący turbiną .

Jest jedna rzecz która nie działa , padła wycieraczka lewego reflektora .

Co było robione w tym roku :

styczeń - przebieg 203000

-olej w skrzyni

- wahacze

-komplet filtrów

-olej silnik 0w40

-poduszka silnika

czerwiec - przebieg 216000

-olej silnik 0w40

-przepływomierz

-zawór sterujący turbiną

-filtry

-uszczelka serwa

-wymiana płynu hamulcowego

-klocki hamulcowe

listopad przebieg 222000

-rozrząd

-olej silnik 10w40

-filtry

 

moze warto wydac troche wiecej i kupic dobry samochod ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...