Skocz do zawartości

Auto dla kawalera 12-14 tys


damian155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas aby rozstać się z moją corsą i kupić jakieś większe auto.

 

A masz jeszcze jakis przedzial rocznikowy ?

Bo jak na razie proponowane tu auta to 15-17 latki ....

Co z tego ze jakas fajna fura ale rocznik 96 czy 98 to juz lekki zabytek.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czasem , nie czasem ,. trzydzeichy w koncu wiedza czego chca , maja doswiadczenie i dopiero wtedy jest zabawa , te malolaty to szkoda czasu tylko, :)

auta , najlepsze produkowana max do konca XXw. roczniki 90-97 sa jeszcze nie skalane tanimi materialami , imitujacymi wszystko co tylko mozna , silniki do dupy , blacgha do dupy, wszedobylski blastik , wykonczenia rowniez z kiblowych plastikow , qwa zenua normalnie , padlina i nidc wiecej. zero idnywidualizmu, 100razy wolalbym kupic fajnego youngtimera i dbac , nie myslac o ew. odsprzedazy kiedys nizli kupowac jakiegos syfa z plastiku , z wiekszoscia czesci jednorazowego urzytku :cool:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czasem , nie czasem ,. trzydzeichy w koncu wiedza czego chca , maja doswiadczenie i dopiero wtedy jest zabawa , te malolaty to szkoda czasu tylko, :)

auta , najlepsze produkowana max do konca XXw. roczniki 90-97 sa jeszcze nie skalane tanimi materialami , imitujacymi wszystko co tylko mozna , silniki do dupy , blacgha do dupy, wszedobylski blastik , wykonczenia rowniez z kiblowych plastikow , qwa zenua normalnie , padlina i nidc wiecej. zero idnywidualizmu, 100razy wolalbym kupic fajnego youngtimera i dbac , nie myslac o ew. odsprzedazy kiedys nizli kupowac jakiegos syfa z plastiku , z wiekszoscia czesci jednorazowego urzytku :cool:

Niestety ale po części masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w branży samochodowej obracam się od kiedy skończyłem szkołe, i ze smutkiem stwierdzam że coraz gorszych materiałów się używa, i często samochody są na siłe unowocześniane, co daje odwrotny efekt. Przykładowo można zobaczyć co zrobili z Subaru Imprezą i kilkoma innymi samochodami... Smutne to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to bym wziął wszystko , to inna sprawa kolego. A nowe samochody trzeba kupować z przymusu niejako bo 10 letnie mają po 400tyś przebiegu i się rozsypują, ale jak byś kupił Civica z końcówki lat 90 z przebiegiem 150tyś to przejeździ dwa nowe które są obecnie produkowane, a przy tym będzie sprawiał 10 razy mniej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta "produkują" księgowi.

I nie ma to nic wspólnego z niezawodnością.

Passat bez rdzy z początku lat 90-tych ubiegłego stulecia nie jest jakimś ewenementem.

Podobnie jak Mietek okualrnik z początku tego stulacia cały pogniły, którego blachy wyprodukowano gdzieś na Malajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , gdyby mi ktos zaoferowal nowego "starego granda " jakim jezdze , wzialbym bez wachania zamiast tegorocznej produkcji . moj ma 17lat i dziala bezawaryjnie . kilka nowych juz jest po serwisach wozobnych ,

po drugie nie podoba mi sie design aut nowego wieku , nie maja klimatu , wszystkie jednakowe . lipa panie

moze dla ciebie Henku rocznik ma znaczenie , dla mnie jednak to dosc nieistotna sprawa, przy zakupie bardziej konkretnym modelem sie interesuje a nie tym zeby byl z jak najmlodszego rocznika , nawet zlom byle 2z przodu :icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeżdżę rocznikiem 1991 z przebiegiem 450tys. więc nietrafiona uwaga. I to samochodu który jest uważany za wzór solidności ale nie uważam, że jest lepszy od nowych aut a wręcz przeciwnie i nie chodzi tu o niezawodność a wyposażenie, komfort, ciszę, spalanie, prowadzenie (oczywiście w tym samym segmencie, bo porównanie nowej Dacii z używanym Bmw jest lekko bez sensu). Ogólnie to szkoda mi kasy na samochód dlatego jeżdżę starym trupem a nie z przekonania o jego lepszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze stare auta nie mnialy wyposazenia ? zwykly cherokee z 88 byl wyposazony w el.szyby lusterka antene , klime, tempomat , skorzaana tapicerke etc...

mazde mialem rowniez z pelnym wypasem z 94r

w swoim grandzie rowniez mam wypas a jest z 95r.

da sie znalezc fajny wozik , da tylko trza wiedziec czego sie szuka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...