Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okresowo wezmną prawko ok popieram ale jak wymyślą jakieś dodatkowe skolenie że terzeba będzie płacić z własnej kieszeni i co wtedy .......

 

Zawsze mozesz pogadac z szefam, moze zaplaci z firmowych, a tak na marginesie, z jakiej kieszeni masz placic jak nie z wlasnej ?

Mandat ma bolec, i niekt nie zagwarantpwal w konstytucji, ze jak dostaniesz mandat to nie ponosisz zadnych innych konsekwencji. Kara ma bolec i bedzie bolec, na zachodzie tez nie jest inaczej.

 

Dokładnie, nie rozumiem jak można poruszać się motocyklem w taki sposób żeby nie stracić prawa jazdy.

 

Bo jeszcze mlody jestes, z wiekiem horyzonty sie rozszerzaja

 

Co za głupota, niech zdarzy się wam jechać stówką na 70 i przy wjeździe na 50 trochę się zapomnieć, a w tym czasie dostać strzał z radaru i stracić prawko na 3 miesiące. Jak jednego czy drugiego z was z tego powodu zwolnią z roboty to nie będziecie tak optymistycznie nastawieni to pomysłów tego kretyńskiego rządu. Lepiej niech pieniądze które idą w kieszeń przeznaczą na budowę bezpiecznych dróg, i poprawią oznakowanie, bo jak narazie to np fotoradary to maszynki do robienia pieniędzy.

 

Znasz powiedzenie, ze slepi w karty nie graja ? To nie wiesz, ze jak przekroczysz dana predkosc to Ci zabiora ? Sorry, ale jakos nie moge zalapac gdzie lezy problem. Jak Cie z roboty raz zwolnia, to na drugio raz zanim docisniesz gaz, to sie piec razy zastanowisz, czy warto ryzykowac. I wlasnie o to w tej grze chodzi !

 

Chciałeś napisać Wasza, ty masz 50KM więc możesz spać spokojnie.

 

Yuby, moja mloda miala 34 KM, maszyna rozwilaja 140 km/h wiec w miescie 90 wiecej mozna bylo z palcem w dupie, moc nie ma tu nic do rzeczy, to sprawa nastawienia.

 

 

Co wy macie z tym.."zabije dziecko lub kogoś innego".... ile znacie przypadków ze motocyklista zabił dziecko ???

ilu śmiertelnych wypadków są winni motocykliści

 

Nezka, widac malo forum czytasz, w tym roku jeden z forumowiczow malo nie strzelil 11 letniego chlopaka nie gdzie indziej jak wlasnie na przejsciu dla pieszych, szczescie na tyle, ze zanim go strzelil zablokowal przednie kolo i sie przeszlifowal, wiec nie tak do konca z ta Twoja teoria.

 

Pozatym, czy te nowe zaostrzone przepisy dotyczyc beda tylko i wylacznie motocyklistow ? ? ? Czy moze beda dotyczyly WSZYSTKICH uzytkownikow drog ?

 

Żyjemy w dosyć dziwnym państwie, w którym cały czas przepisy są zaostrzane, chociaż w większości policja nie egzekwuje ich wykonywania. Policja i brukowce wmawiają nam, że wypadki są powodowane przez nadmierną prędkość i alkohol, podczas gdy nie zwraca się uwagi na wymuszenia pierwszeństwa oraz rowerzystów. Zaostrzanie kar w tej sytuacji do niczego nie prowadzi, no może jedynie do zwiększenia łapownictwa. Najgorsze jest to, że wprowadzanie tego typu przepisów jest popierane przez ludzi, którzy innym żałują bo sami nie mogą lub nie potrafią, a wieczorami oglądają programy dla debili, o tym jak to nasza dzielna policja złapała kolejnego pirata drogowego.

 

W Niemczech obecnie kary ida w gore o 100 % i jakos nikogo to nie wali, bo ludzie sa na tyle swiadomi, ze wiedza co bedzie gdy przegna, jak widac tej swiadomosci brakuje co niektorym Polakom.

 

 

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, Ty żyjesz w innym Państwie, My w innym. Wy macie inne drogi, My inne. U was jeździ się inaczej, u nas inaczej...

 

Alo taki niuans, ze Tobie sie to tylko tak wydaje.

 

Jezeli w jakims panstwie drogi sa lepsze a w innym gorsze to prosze o odpowiedz w ktorym panstwie bedzie sie jezdzic szybciej a w ktorym wolniej ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo taki niuans, ze Tobie sie to tylko tak wydaje.

 

Jezeli w jakims panstwie drogi sa lepsze a w innym gorsze to prosze o odpowiedz w ktorym panstwie bedzie sie jezdzic szybciej a w ktorym wolniej ?

 

:crossy:

Polska to jeden wielki teren zabudowany , ot taka maleńka różnica .

 

Może lepiej wrzucice jakieś filmy jak patrol drogowy w konfiguracji suszy/pisze na zmiane ,stojący na poboczu, rzuca długopisy , pączaki czy tam kawe i leci za spie**alającym motocyklistą . Nie widziałem jescze takiego startu.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, Ty żyjesz w innym Państwie, My w innym. Wy macie inne drogi, My inne. U was jeździ się inaczej, u nas inaczej...

 

a w ameryce biją murzynów :biggrin:

 

w naszym kraju od kilku lat starają się wprowadzić kilka kategorii PJ na pojazdy jednośladowe i jakoś nie potrafią a ilość śmiertelnych wypadków motocyklistów w Niemczech jest mniejsza niż w naszym kraju mimo kilkakrotnie większej ilości zarejestrowanych motocykli.

Niemcowi nie wpadnie do łba pomysł zakładania używanych opon czy wymiany klocków hamulcowych w swoim motocyklu na przyblokowym parkingu. Pracowałem tam kilka lat i nie spotkałem ani jednego 18 latka na litrze bez PJ :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bezpiecznych drogach można pojechać szybciej.

 

No to w czym problem ? Sa gorsze drogi to nalezy jezdzic wolniej, czym sie wiec burzyc, ze kary beda wieksze ?

 

Polska to jeden wielki teren zabudowany , ot taka maleńka różnica .

 

Jak wyzej, w czym problem ? Nie twierdze, ze ze po Polsce jezdzi sie fajnie czy przepisowo, ale to niestety na skutek debilnego ustawiania znakow ograniczajacych predkosc ( zapominalstwa sciagniecia znakow po robotach drogowych ) oraz wiekszosci innych uzytkownikow drog ktorzy maja przepisy za nic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ameryce biją murzynów :biggrin:

 

w naszym kraju od kilku lat starają się wprowadzić kilka kategorii PJ na pojazdy jednośladowe i jakoś nie potrafią a ilość śmiertelnych wypadków motocyklistów w Niemczech jest mniejsza niż w naszym kraju mimo kilkakrotnie większej ilości zarejestrowanych motocykli.

Niemcowi nie wpadnie do łba pomysł zakładania używanych opon czy wymiany klocków hamulcowych w swoim motocyklu na przyblokowym parkingu. Pracowałem tam kilka lat i nie spotkałem ani jednego 18 latka na litrze bez PJ :biggrin:

To właśnie miałem na myśli pisząc Ks-owi "Ty żyjesz w innym państwie, My w innym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie starty to tylko w polskich komediach. :) Ale psychole są po jednej i po drugiej stronie barykady. Ostatni zatrafiłem taki filmik. Zaciętość policji

 

Ryhu, szkoda, ze zamiesciles ten link a nie ten drogi w ktorym ten sam reportaz jest mniej okrojony, proponuje obejrzec sobie akcje z Seat'em a pozniej sie zastanowic czy warto wstawiac sie za takim jednym czy drugim debilem.

 

enjoy

 

http://www.youtube.com/watch?v=LA0ZOv3XKlk&feature=player_embedded#!

 

To właśnie miałem na myśli pisząc Ks-owi "Ty żyjesz w innym państwie, My w innym"

 

Nie, jak na razie wszyscy ´zyjemy w Europie gdzie mniej wiecej sa takie same przepisy o ruchu drogowym. Nie chodzi mi tu o teren niezabudowany ( przynajmniejn w "rozsadnym" zakresie przekroczenia ) ale ciarki mnie przechodza gdy widze debili sadzacych tak czy to po wsiach czy to po miastach i kraj niema tu nic do rzeczy, zwlaszcza, ze wyszkolenie kierowcow w PL pozostawia duzo do zyczenia.

 

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze - niech zabierają prawko za rażące naruszenie ograniczenia prędkości.

 

Ale: niech ograniczenia prędkości mają sens!

 

Pomijając obszar zabudowany i wszelkie miejsca, gdzie są piesi, jeden pas ruchu itp, mamy od cholery absurdalnych ograniczeń: byle zakręcik - 50km/h, trzy pasy w jednym kierunku, a tu 60 albo 80 km/h, a tu panowie po zakończonych robotach drogowych zostawili ograniczenie do 30 km/h.... Och...jeć można.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... właśnie o to chodzi. Ograniczenia do 70 z dupy wzięte, na drogach o 2 pasach dla każdego z kierunku przedzielone dodatkowo barierkami i stoją tam bananowe misie czekając na "stówę w łape"... Tylko tam dawać po 2 złote, najlepiej na gumie... Pierdolone dbanie o "nasze bezpieczeństwo".

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...