Skocz do zawartości

Auto 4x4


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej info dostaniesz na forum jeepa. Miałem takiego ale z 4.7HO. Przerost formy nad treścią ;) Może w zestawieniu z 4.0 jest lepiej, bo 4.7 sprawiał, że auto zachowywało się lekko mówiąc niestabilnie.

 

BTW, Panowie z Wawy, znacie może tego sprzęta?

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-xt-2-5-2004-full-opcja-CID5-IDmRkqS.html#f4c2ebae8e

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Harpagan, dobrze celowałeś na początku ale "auta legendy" ściągnęły Cie z obranego kursu (niestety) ;-). Z tego co tu wczytałem to Grand Vitara 5d z roczników 04-05 będzie dla Ciebie chyba najlepszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę dzielność w terenie / koszty eksploatacji / wielkość. Jeśli miała by być zagazowana to trzeba by poszukać wersji z silnikiem 2.5 V6 (najlepiej ze skrzynią manualną). Należy zwrócić uwagę na korozję pod plastikowymi nakładkami na nadkola i drzwi, trzeba obejrzeć podłogę szczególnie w miejscach mocowania do ramy i samą ramę. Najprostszy lift 2'' można kupić za 400zł, dostępność części bardzo duża a ich ceny często kilkukrotnie niższe w stosunku wcześniej wymienionych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Grand Vitarę 3.2 V6 2010, Fajne auto, ale jakoś mi czegoś brakowało. Między czasie wypadł mi wyjazd z PL i sprzedałem. Teraz mam forester 2.5 XT i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o napędy, to nikt nie ma tego co ma Jeep. Quadra drive rządzi ;)

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o napędy, to nikt nie ma tego co ma Jeep. Quadra drive rządzi ;)

 

ja tam wolę super select w starym pajero i blokadę mostu na przycisk w serii :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jeep-grand-cherokee-wj-wg-2000r-i6921997813.html#thumb/8

dziwnie tani, może ktoś z Was zna ten sprzęt? Bo oprócz koloru to jest tym co w WJ`cie bym widział:czarna stal, lift 2calowy, głośniejszy wydech, hak i gaz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając quadra drive, nie musisz macać guzików bo działa wszystko nonstop. W pajero aby zapiąć blokadę trzeba się zatrzymać i poczekać, a zatrzymanie często wiąże się z "wycieczką po traktor" ;)

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając quadra drive, nie musisz macać guzików bo działa wszystko nonstop. W pajero aby zapiąć blokadę trzeba się zatrzymać i poczekać, a zatrzymanie często wiąże się z "wycieczką po traktor" ;)

lekcja nr1:

Zapinasz przed wjazdem w lager. :)

I określ którą... :cool:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...