Skocz do zawartości

gpz 1100 unitrack 1987r na wtryskach


kaczorek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam maly problem. chcialbym zalozyc stozki do mojej gpzki tylko nie wiem czy jest taka mozliwosc bo ma wtryski. czy wie ktos jak to zrobic??? rozebralem juz ja troche i po zalozeniu obroty trzymaja na 5000 non stop. nie wiem co to jest za czujnik i na co reaguje ktory byl w air baxie... co to moze byc??? przeplywomierz??? :(( prosze o pomoc i nie zrownajcie mnie zaraz z ziemia. dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zapewne czujnik temperatury powietrza, bez tego system nie będzie poprawnie działał.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam maly problem. chcialbym zalozyc stozki do mojej gpzki tylko nie wiem czy jest taka mozliwosc bo ma wtryski. czy wie ktos jak to zrobic??? rozebralem juz ja troche i po zalozeniu obroty trzymaja na 5000 non stop. nie wiem co to jest za czujnik i na co reaguje ktory byl w air baxie... co to moze byc??? przeplywomierz??? :(( prosze o pomoc i nie zrownajcie mnie zaraz z ziemia. dzieki z gory

 

Chciałbyś poprawiać konstruktora z Japonii a nie potrafisz napisać poprawnie kilku zdań w ojczystym języku?

 

Ten silnik będzie poprawnie pracował tylko z oryginalną obudową filtra powietrza oraz z fabrycznym wkładem filtra.

 

Spotkałem się z głupszym pomysłem - przebudowa na wersję gaźnikową :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie :) jeżeli chcesz żeby wszystko było w porządku.Jeżeli japońce dali taki a nie inny filtr to na pewno stożki mu niczego nie poprawią na pewno mocy a mogą tylko i wyłacznie narobić problemu jedynym rozwiązaniem to zastosowanie wkładki k&n

Edytowane przez hipolfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moto ma przepływkę, więc indywidualne stożki do bardzo zły pomysł. Człowieku, doprowadź to kawkę do oryginału bo jest tego warte!

 

To jest cafe racer, o oryginale można zapomnieć, a wielka szkoda, zwłaszcza dla właściciela.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...