Skocz do zawartości

Wskazówki torowo-wyścigowe


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o to że ktoś się jara wynikiem z Poznania, bo to fajnie.

 

Chodzi o jakieś pretensjonalne zadęcie związane z mitycznym pytaniem o czas z poznania.zadając to pytanie należy zrobić z pozoru znudzoną minę, obniżyć głos i wypiąć klatę. Nie ważne żena oczy innego toru się nie widziało.

To właśnie śmieszy.taka pretensjonalna poza tak typowa dla Poznania.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeczytałm ostatnie trzy strony tematu i nie znalazłem żadnych wskazówek torowo-wyścigowych ;)

Chyba końcówka sezonu mocno niektórym daje się we znaki.

 

Nie pochwalę się czasem jaki uzyskałem na naszym Poznaniu bo po co, wiem tylko, że w przyszłym sezonie będę uczył się jeździć pewniej / poprawniej - czyli mam nadzieję, że szybciej.

Obecnie motorem/paliwem (lub jak kto che to sobie nazwać) do działania jest sprzęt, który ostatnio kupiłem i przygotowanie do następnego sezonu. Przygotowanie sprzętu oraz przygotowanie siebie (głownie kondycja :biggrin: ) - tutaj dodam, że dużo daje mi postawa Rinasa (szacun kolego).

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wszyscy spotkamy się (może nie w jednym terminie :biggrin: ) w Poznaniu, przybijemy 5 i wymienimy się wiedzą i doświadczeniami. Ja na pewno będę pytał i słuchał doświadczonych kolegów :)

Pozdrawiam wszystkich i oby sezon nadszedł jak najszybciej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rinas, co to za spadochron ubrałeś? ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam w swojej robisz ? jakieś konkrety na bogato ? Rozumiem że Ty startujesz w tej samej klasie co ja ? SDT600 ? Coś czuję że w tym roku będzie dużo chętnych i zrobią oddzielne wyścigi dla 600 i 1000.

Ja się wybieram na ten SDShool czyli 18.04 mam nadzieję że będzie minimum +12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matowi pomyliło się z Motoyoungtimer. U kogo robicie swoje zawiasy?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTD34 u Łukasza. Mariusz myślałem że w wyścigu pojedziemy razem SDT tylko klasyfikacja będzie oddzielna ja SDT600 a Ty rozumiem SDTEco ? Ty masz 675 i to jest rozumiem klasyfikowane do klasy 600 ? Jestem ciekawy jak Twoja Dytona z 2013 roku ma się do mojej R6 z 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...