Skocz do zawartości

Wskazówki torowo-wyścigowe


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak gawędzić bez pojęcia...

 

Latem przeszlifowałem po mokrym asfalcie 40m i zatrzymałem się przed skrzyżowaniem. Tankbag zatrzymał się na skrzyżowaniu, a motocykl za skrzyżowaniem. Szlifowałem dokładnie w takiej pozycji, jakiej nauczyłem na sali gimnastycznej podczas treningów upadków.

 

Gdyby po drodze (twojego karlingu) stała latarnia albo krawężnik, to cały kurs byłby o kant dupy potłuc. I nie zrozumcie mnie źle - ja nie uważam, że to nie jest potrzebne bo jak widać przydaje się, ale w takim przypadku chyba jednak więcej zależy od łudu szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby po drodze (twojego karlingu) stała latarnia albo krawężnik, to cały kurs byłby o kant dupy potłuc. I nie zrozumcie mnie źle - ja nie uważam, że to nie jest potrzebne bo jak widać przydaje się, ale w takim przypadku chyba jednak więcej zależy od łudu szczęścia.

 

łutu szczęścia

 

Zawsze wszystko zależy od sytuacji. Ale bez sensu to jest właśnie uogólnianie, że coś jest zawsze bez sensu, bo przecież może zdarzyć się latarnia, procesja w Boże Ciało albo błotna lawina.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oczywistym jest, że nawet jeśli nie ma ratunku przed uderzeniem w jakąś przeszkodę, to dobrze zrobić to z jak najmniejszą prędkością. Zwykle więc, wytracenie prędkości po upadku ma sporo zalet....

A glebnęłas się kiedyś porządnie? poza tym incydentem w parku maszyn w Lublinie?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wszystko zależy od sytuacji. Ale bez sensu to jest właśnie uogólnianie, że coś jest zawsze bez sensu, bo przecież może zdarzyć się latarnia, procesja w Boże Ciało albo błotna lawina.

 

 

 

 

Ale hola hola. Ja mówię o szuraniu po ziemi, a nie samym upadku. To jest oczywiste i nie ma dyskusji, że dobrze wiedzieć jak wylądować, chodzi mi tylko o bajki dotyczące 'zwiększenia tarcia'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylądować??? Blood, Ty miałeś kiedyś upadek przy większej prędkości? Nawet nie wiesz w którym momencie - a już leżysz.... A ty chcesz to kontrolować?

 

Za dużo Matrixa się naoglądałeś... w realu nie da się zatrzymać czasu i popatrzeć z góry na przeciwnika ;)

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...