Skocz do zawartości

Tor Poznań - Motopopołudnie 2012


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największą sztuką w poprawianiu swoich czasów jest zdefiniowanie błędów i umiejętność ich rozpoznania - reszta to już tylko godziny, godziny i jeszcze raz godziny na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazanie prędkościomierza to absolutnie żaden wyznacznik

 

Dokładnie, na licznik w ogóle nie należy spoglądać, najlepiej go zakleić. Jak mi kiedyś ktoś mądry powiedział - jeżeli masz czas zerkać na licznik - jedziesz za wolno.

 

Największą sztuką w poprawianiu swoich czasów jest zdefiniowanie błędów i umiejętność ich rozpoznania - reszta to już tylko godziny, godziny i jeszcze raz godziny na motocyklu.

 

:lalag:

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krl ma rację najważniejsze to wyciągać odpowiednie wnioski po jeździe.

Moim najsłabszym punktem po pierwszym razie stwierdziłem że jest hamowanie, brak odpowiednich punktów-hamowanie na raty.

Dobre miałem chyba wyjścia i zaraz po pierwszych jazdach miałem dobrą linię przejazdu.

Następnym razem na tym się właśnie skupię, chyba najlepszą metodą jest obranie sobie punktów np. tablice z napisem ile metrów do zakrętu. Zobaczymy sam już się nie mogę doczekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile czasu mi zajmie oswojenie się z gsx-rem i zrównanie czasu jaki kręciłem na F4.

 

Jakie czasy kręciłeś na F4? ciekawy jestem ile można zrobić realnie :)

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak ja tak sie zastanawiam nad własna jazda a za duzo to jej nei bylo ... w sumie 3 moto pop z czego przejechane dwa . Na przed ostatnim to wchodziłem w zakręt kolano i w takim samym zlozeniu wychodzilem kazdy zakret przestrzelony , zła pozycja wetedy w ogole zacząłem się zastanawiam co to pozycja na motorze bo myślałem ze tylko wystarczy sie składać i wystawić kolano i dawac duzo gazu . ;) . Pamietam jak pork z forum poszedł z sławiiniaka z zakretu i mnie porobił no i sie wkurwialem ze mnie 600 robia jak chca na wyjsciu bo ta moja honda nie ma mocy :P Na ostatnim gdy wydawalo mi sie ze jade po 1 50 lecialem wolniej niz wczesniej . Wyjścia myślę ze teraz były bardzo dobre , pozycja jako tako juz lepsza , Ale wejsc w zakręt to nie było kompletnie ... w zasadzie nie skręcałem Plan mialem prosty hamowac do samego srodka zakretu tam odrazu kolano łokiec i ogien poszedł jak dzikie karibu , Tylko trzeba bylo sie składać odpowiednio wczesniej a tego nei robiłem ... Troche to przez geometrie troche przez zaćmienie :) No nic mam nadzieje ze poprawie w pon .
Ciekawe czy na tym moto popo bedzie tak samo duzo osob jak ostatnio Ze gdy nie bylo juz miejsca w grupie c to po przechodzili to b nawet jednego widizalem w a ;) ale pozniej go wysiudali do c ;P

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pożyczkę od prowidenta :) i zmieniam decyzję jadę na SD 29.07 więc nie będzie mnie na moto popołudniu.

Jak masz szansę być 29 Paul to możemy się spotkać, póki co w poniedziałek jak będziesz to nagraj coś to pooglądamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie u mnie bieda juz na debecie lece na mp . Na speed day nie mam sieki , jakby nie patrzeć sd impreza wyjdzie z tysiaka za dzien . A gum juz nie mam :/ bede musiał szukać jakies metzelery k3 wytarte po środku czy supercorsy \ zdrowymi bokami na naste mp ahahahaha bieda jednym slowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...