Skocz do zawartości

Podejrzane aukcje


Kozak356
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tylko ogólnego zgorszenia kręceniem liczników. Żeby było jasne - nie popieram tego procederu, ale ludzie nie chcą samochodów nawet kilkunastoletnich z przebiegami rzędu 300 000 km. Chcą widzieć 200 tysi i koniec! Więc rynek im to daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko ogólnego zgorszenia kręceniem liczników. Żeby było jasne - nie popieram tego procederu, ale ludzie nie chcą samochodów nawet kilkunastoletnich z przebiegami rzędu 300 000 km. Chcą widzieć 200 tysi i koniec! Więc rynek im to daje...

To teraz wypada zadać sobie pytanie - skąd takie przeświadczenie że powyżej 200tysi to za 2 dni wypadnie korba i rudy opierdoli pół progu w godzinę .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra YUBY - odwalasz kawał dobrej roboty. Ale mam dwie sprawy

 

1. Czy istnieje jakiś prawny sposób, żeby te osoby zapłaciły za te kręcenie liczników i podawanie nieprawny? Ba, jakie tam kręcenie,ale wypadkowość też.

2. Czy można zrobić coś ,żeby zrobić coś takiego tutaj ale z motocyklami? Sam znam ludzi, którzy gnioty wystawiają i tak samo - bezwypadek i przebieg kręcony.

 

szacun dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do umowy wstawiam specjalne oswiadczenia co do stanu technicznego i stanu prawnego. generalnie poki co nikt nie nie oklamal. wieksze zdziwienie budzi we mnie ze ktos sprzedaje auto za 50 kola, wykladam kase na stol pisze umowe a on tam wpisuje 30?! jak sie pytam co do kur** to ze wszyscy tak robia zeby podatku nie plaic...

piszesz 30 to dostaniesz 30, nie czaje tych porytych handlarzy.... :/

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-wrc-sti-300-km-nap-4x4-ID6y9Jxw.html#185e12f3f5

Marka: Subaru

Model: Impreza

Rocznik: 2013

Silnik: 2.5 PB

Skrzynia: Manualna

VIN: JF1GR8H65DL892154

Przebieg w ogłoszeniu w Polsce: 13 282 km

Actual Cash Value: $38,254 USD

Vehicle: 2013 SUBARU IMPREZA

VIN: JF1GR8H65DL892154

Odometer: 7,006 mi - NOT REQUIRED/EXEMPT

Damage Type: LEFT & RIGHT

Loss Type: COLLISION

Title: CA NON-REPAIRABLE

Exterior Color: BLACK

Interior Color: BLACK

Body Style: STATION WAGON

Fuel Type: Gasoline

Cylinders: 4 Cyl

Keys: yes

Auction Verification: Not Specified

Start Code: VEHICLE STARTS

 

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11887870_1483745938589143_3315668497661205418_n.jpg?oh=1cd76e9e696a9ccdd77c56eb2a052e36&oe=5671F3E2

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11953107_1483746001922470_5754982078271595063_n.jpg?oh=eb1f648e6432159ed04111cd9489aee6&oe=5673793A

Ja pie**ole . I to nie stoi gdzies na trawie pod chmurką tylko w konkretnym salonie . A jakim cudem zarejestrował non-repairable na tym samym VIN-ie ?? A wczesniej musieli mu to celnicy wpuścić jako samochód a nie częsci na kołach :bigrazz: Albo mieli przesmarowane albo koleś podrobił TITLE (jak pamiętam ten kwit a miałem z TX to nie jes takie trudne , jakiś wygibasów tam nie było )

 

Jak to u murzynów stało bez możliwości rejestracji to kolo kupił złoma za czapkę drobnych , max 5-7kUSD , drugie tyle na cięcie i gięcie i masz 120 klocków na gotowo .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200mil róznicy z licznika między USA a Polską to w sam raz żeby się pobujać świeżo zrobioną furką albo na jazdy próbne . Więc można doomniemywac że autko wstawił sam importer . Dobre pytanie kto to ? Jakiś łebek co korzysta z podłogi salonu czy sam salonowy ...

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...