Skocz do zawartości

954 wreszcie pod domem :D


Sasza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od soboty jestem w posiadaniu pięęęknej biało-granatowej 954 02/03 :biggrin: Szukałem miesiąc, byłem w paru miejscach, ale wszystkie igły z allegro okazywały się kompletnymi gruzami. W sobotę rano już miałem jechać oglądać kolejny sprzęt do Sieradza, ale pojawiło się ogłoszenie blisko, w Warszawie. 2 godziny później podpisywałem umowę :)

 

Moto z polskiego salonu, od urodzenia garażowane, nie malowane, owiewki nie klejone, silnik cud miód. Wygląda może na 5 lat, aż bije od niego świeżością :)

 

Z dodatków jest wydech, jakiś nołnejm robiony na zamówienie, bardzo ładnie gada, akcesoryjna szyba, crash pady lsl i amor skrętu też lsl. Do wymiany gumy, bo zjechane praktycznie do zera.

 

Generalnie, po przesiadce z 14-letniej VTR1000f jestem w siódmym niebie :biggrin:

post-10000-0-11647600-1340818225.jpg

post-10000-0-46847400-1340818234.jpg

post-10000-0-86884300-1340818241.jpg

Edytowane przez Sasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje..sta!!! Szkoda ,że mi się nie udało trafić w takim malowaniu. Ale cóż. Co do powerwheelie to wstaje do góry jak marzenie. Można widzieć ile dałeś? Jeśli nie chcesz się chwalić napisz mi na priv. Nikomu nie powiem :D

Edytowane przez damian155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ;-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z Vki na rzędówkę? ;)

Graty!

 

Vtr świetny sprzęt, ale moja zaczynała się powoli sypać, kupiłem ją już dość zaniedbaną, a wcześniej jeździłem na rs125 i gieesie pińcet, więc kusiło mnie żeby porównać dużą fałkę do litrowej rzędówki ;) Jak mi nie podejdzie, to w przyszłości będę pewnie polował na SP2 :biggrin:

 

Zaje..sta!!! Szkoda ,że mi się nie udało trafić w takim malowaniu. Ale cóż. Co do powerwheelie to wstaje do góry jak marzenie. Można widzieć ile dałeś? Jeśli nie chcesz się chwalić napisz mi na priv. Nikomu nie powiem :D

 

14500. Bardzo godne pieniądze jak za taki stan i brak konieczności jechania na drugi koniec Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...