Skocz do zawartości

"Data ważności" opony


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, plus jakiś komentarz odnośnie umiejętności czytania/pisania :)

 

Proszę zatem dokonać tego komentarza, ale jednocześnie wiedz, że przeszukałem forum w celu odnalezienia odpowiedzi na moje pytanie, a pytałem o doświadczenia związane z oponami w różnym wieku, a nie czy taki, czy sraki, model jest fajny.

 

Przy zakupie strzeliłem sobie w stopę, więc chciałem się dowiedzieć czy wypychać te opony z powrotem, ale skoro na dwoje babka wróżyła, to warto spróbować. :)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee, ala ja chciałam Sportsmarty - zajefajne gumy :icon_biggrin:, a one chodzą ok.1100.

 

Ha, miałem Diablo rosso w 2010, w 2011 poeksperymentowałem i kupiłem sportsmarty, a teraz wróciłem do diablo bo... są zdecydowanie lepsze. :icon_razz: I to wynika z doświadczenia, a nie gazet ;)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Z6 Roadtec z 2011 poczęstowała mnie pięknym uślizgiem ku*wa . Takie se złożenie na czyściutkim rondzie po 40 kilometrach średniego pałowania , nawet nie odkręcałem zbytnio przy wyjeżdzie. Także nowa opona moze być chu*owa a moim patriotycznym obowiązkiem jest obsmarowywac do usranej śmierci tą pomyłkę w zakupie.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem Diablo rosso w 2010, w 2011 poeksperymentowałem i kupiłem sportsmarty, a teraz wróciłem do diablo bo... są zdecydowanie lepsze. :icon_razz: I to wynika z doświadczenia, a nie gazet ;)

 

Ja ponownie kupiłam sportsmarty, bo na poprzednim komplecie jeździłam i na torze i ulicy - bez żadnych niespodzianek. Więc t o nie kwestia gazet :biggrin:. Ale na diablo rosso nie jeździłam, więc nie mam porównania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikkk, a ciśnienie, kontrola gazu itd? Niwy ma chyba te same gumy co Ty i pałuje na kolanie (fazerem!) aż miło.

Hahah, niedawno przeczytałem w inym temacie - Yuby zalecił 1,6 na tył w D211 , to ja w tym moim salami musze chyba 1,2 mieć z tyłu .Ja pie**ole,ale człowiek czasami uświadamia sobie że w przedszkolu jest :bigrazz:. A kapcie mam nabite na kamień (tzn , na turyste we dwoje wg. serwisówki: 2,3 czy jakoś tak ). Ciepło sie robi to sie pobawie , ostatnio gówno z latania - leje , a jak można to mi sie nie chce - dzis , po lekkim pałowanku , przepierdziałem w niewiadomojakim kierunku 100km w czoperowym tempie wciągając świerze powietrze i widoki .

Stwierdzam że nieobecność plecaka baardzo pozytywnie wpływa na długość banana na gębie , nie mówiac o trakcji mojego włosko austriackiego bolidu :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak były dobrze składowane to do pięciu lat mogą leżeć i dalej są sprawne. To jest informacja podana na szkoleniu Pirelli/metzeller polska. Zrobili test z oponą półroczną o równo pięcioletnią. różnica na torze była 0,2 sek. ale o dziwo więcej wytrzymały opony "stare". W twoim przypadku powinno być wszystko ok. chyba że leżały na mrozie albo pod samym dachem w jakimś hangarze przez całe lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...