Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, piórko, nie przejmuj się tą ofensywną wypowiedzią.

IMO całkiem spoko jest i nie ma się czego lękać. A i grill wszystko za 5 złotych - też godny polecenia.

No i jakie dziewczyny w rubasznej rajtuzie mimo upału :cool:

 

No folklor, jak się patrzy :biggrin:! Mówiłam, że na pewno pojadę, tylko jakoś w lipcu. Trza przetestować taki wypasiony obiekt :biggrin: i pooglądać paddock boys' :biggrin: ów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz jest biała strzała. Tylko po mieście się niezbyt dobrze jeździ bez świateł, a przed chwilą musiałem, bo testowałem odwrócone biegi - jest fajnie, nawet bardzo i tylko raz zbiłem niższy zamiast wyższego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saul wygrał zgrzewkę Danonków i archiwalny numer pisma "Twój Weekend" :icon_mrgreen:

 

Czyżby Yuby tam był na vtr ?? :D

Nie, ale ten VTR robił zajebiste wrażenie i fajnie gadał. Prawie tak, jak Kawa 10 na wolnym wydechu ;)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadek nagrywał na pewno film ze swojego przejazdu, trzeba podejrzewać, że może Rafała też nakręcił.

Teraz tylko znalezc Tadka... ;)

 

Jestem. Niestety film z wyścigu się nie nagrał - nie wiem dlaczego :( [pożyczona kamera - Contour HD] - myślę, że to power saving, podczas kółka warm-up się pewnie wyłączyła - w jasnym słońcu nie widziałem diodek, a nagrywanie odpaliłem przed startem wyścigu. Filmy, które się nagrały z terningów trochę lipne bo nie przestawiłem z SD na HD. Ale następnym razem będzie lepiej, bo już wiem jak toto używać. Dla malkontentów od mierzenia czasów - gorąco polecam software RaceChrono http://www.racechrono.com/ - doskonale sprawdziło się jako lap-timer i telemetria. Ja używałem Nokii E51 (Symbian) + zewnętrzny odbiornik GPS, ale znajomy stestował też na Androidowym smartfonie z wbudowanym GPS (download przez Androidowy "sklepik"). Postaram się wrzucić plan toru na stronę RaceChrono na dniach. LWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...