Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, widzę że wyścigi w Białej faktycznie jak GP :icon_mrgreen:, czapki z głów!

 

Oj tam, oj tam :P

Oprócz podstawowej funkcji pomiaru czasu (z dowolnym podziałem na sektory toru) można obejrzeć cały swój prezjazd z wykresem prędkości w każdym miejscu toru i porównaniem do dowolnego innego okrążenia. Fajne narzędzie do analizy, w szczególności jeśli ma się nagrany film z przejazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :P

Oprócz podstawowej funkcji pomiaru czasu (z dowolnym podziałem na sektory toru) można obejrzeć cały swój prezjazd z wykresem prędkości w każdym miejscu toru i porównaniem do dowolnego innego okrążenia. Fajne narzędzie do analizy, w szczególności jeśli ma się nagrany film z przejazdu.

A co tu analizować, mój gix jest lepszy od Twojego:), potrzebuje tylko dobrego łącznika miedzy manetkami, siedzeniem i setami :P

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu analizować, mój gix jest lepszy od Twojego:), potrzebuje tylko dobrego łącznika miedzy manetkami, siedzeniem i setami :P

 

Myślę, że w tym równaniu Rafi stanowił 80%. Ale ja jeszcze się nie poddałem :banghead:

 

Faktycznie Youtube oferuje opcję stabilizacji obrazu - tym niemniej mój film nie został tak ładnie przetworzony jak ten od Kivi. Nie wiem czy to z powodu gorszej jakości nagrania, czy może dlatego, że nie ma na nim owiewki i zegarów - czyli czegoś stałego, do czego algorytm stabilizacji może się "zahaczyć".

 

http://www.youtube.com/watch?v=7YvLKANP7ug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Zapraszamy na V Rundę Pucharu SUPERBIKE

 

Dla zawodników którzy będą brali udział w treningach motocyklowych 8 lipca proponujemy wieczorne Grill Party 7 Lipca, gdzie w przyjemniej atmosferze i doborowym towarzystwie będzie można poruszyć każdy temat oraz uzyskać porady od bardziej doświadczonych zawodników.

 

Grill rozpalamy od 18, w menu kiełbaska na grillu oraz karkówka.

 

Nocleg na terenie wieży kontrolnej do dyspozycji pokoje, prosimy o zabranie materacy.

 

Od V Rundy powiększamy liczbę startujących w wyścigu do 20 zawodników.

 

Przypominam że od IV rundy zapewniamy dodatkowo:

 

Zabezpieczenie prawne uczestników

 

Zapewniamy naszym uczestnikom ochronę prawną podczas drogi na imprezę i do domu, pomagamy w dochodzeniu odszkodowania.

 

Dla osób czynnie działających i promujących naszą imprezę proponujemy bonus:

 

Osoba która zostanie Polecona przez co najmniej 3 nowych zawodników, którzy wezmą udział w całodniowych treningach w Nagrodę nie będzie musiał opłacać wpisowego na najbliższą rundę.

 

Wystarczy że Twój znajomy lub znajoma w formularzu zgłoszeniowym wypełni podpunkt skąd dowiedział/a się o treningach i wpisze Twoje imię i nazwisko, a w nagrodę za polecenie Nas wjeżdzasz na treningi bez opłacania wpisowego.

 

Prosimy także dokonywać przelewów do piątku oraz przywozić ze sobą potwierdzenie przelewu, które zostawiamy w biurze zawodów.

 

Szczegółowe informacje na stronie organizatora:

 

http://www.nowodwor.pl.tl/

 

i na facebooku:

 

http://www.facebook.com/events/326631207423952/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiałem, czy nie zajechać w sobotę wieczorkiem, żeby spokojnie się przekimać na miejscu i przede wszystkim mieć mieć jeżdżenia w niedzielę... kto z Was wybiera się na najbliższą rundę? Jeżeli bym jechał, to mam 1 wolne miejsce z wawy. Atakować na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiałem, czy nie zajechać w sobotę wieczorkiem, żeby spokojnie się przekimać na miejscu i przede wszystkim mieć mieć jeżdżenia w niedzielę... kto z Was wybiera się na najbliższą rundę? Jeżeli bym jechał, to mam 1 wolne miejsce z wawy. Atakować na priv!

 

Ja już od dwóch rund jeżdżę w sobotę. Trzeba zabrać materac+ śpiwór, przedłużacze i oświetlenie. Jedyny problem to brak łazienki, ale woda jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to można jeździć w różnych rzeczach (tekstylne ciuchy motocyklowe na 100% tak). Fajnie, że z rundy na rundę przyjeżdża coraz więcej ludzi i wielu z nich po prostu chce bezpiecznie pojeździć, a nie przyjeżdża na ściganie. Organizator pyta przy "meldowaniu" się na miejscu, czy jesteś zainteresowany pomiarem czasu i wyścigiem, czy przyjeżdżasz pojeździć i potrenować. Zauważyłem, że w grupie C jest mega spokojnie, naprawdę ludzie nie jeżdżą jak wściekli. W B już potrafił ktoś "pod pachę" wejść, ale też kontrolnie ;)

 

Ps - Piórko, nie marudź, wpadaj za 3 dni do Białej a za 2 tygodnie do Poznania pojedziemy. Ja już wstępnie wiem, gdzie można w Warszawie zbierać puszki po piwie żeby zarobić na wyjazdy. Podobno aluminium na skupach złomu wciąż w cenie, więc dobrze będzie!

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że nie ma co pękać: http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1207 . Może i będzie pochmurno, może kapkę popada, ale są teraz takie temperatury, że najwyżej przepadnie jedna sesja bo będzie schło.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps - Piórko, nie marudź, wpadaj za 3 dni do Białej a za 2 tygodnie do Poznania pojedziemy. Ja już wstępnie wiem, gdzie można w Warszawie zbierać puszki po piwie żeby zarobić na wyjazdy. Podobno aluminium na skupach złomu wciąż w cenie, więc dobrze będzie!

 

Hehe, grunt to pozytywne myślenie :biggrin:! Wybiorę się na 100%. Tylko chyba "następną razą" :biggrin:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następną razą to już może mnie nie być, bo jak zmotałem "przepustnicę o progresywnej charakterystyce", to moturem miota jak szatan przy każdym odwinięciu manetki ;)

 

Spoko, Sherman - ja już dawno mam krótki rolgaz :icon_mrgreen: :icon_razz: , więc dam radę ;) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany wyscigiem, mam tez skore, tzn. gore od kombinezonu ale strasznie niewygodnie jezdzi mi sie w kombinezonie, jak jakis robocop. Same spodnie jeszcze ujda w tloku, choc tez zle sie w nich czuje.

Jak 22 bedzie pogoda to jade.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...