Skocz do zawartości

Co zrobić z tym polonezem?


marcin700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj na papierze jakiemuś ukraińcowi . Pozbędziesz się OC i kwitów . A za pierdylion lat zarejestrujesz jako weterana .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Mulonez ma klimat, ale niekoniecznie GSI. Pamiętam jak mieliśmy Dużego Kfiata, kuzyn kupił Poldka tego z okrągłymi lampami w środku. Wsiedliśmy z nim, ojciec za kółko bo jako spec od polskich aut dokonywał oględzin przed zakupem. Wsiadamy, "ło qrva, ale luksus". Cicho, miękko, wszystko zabudowane. Szok normalnie. I tak skrzynia piątką, dynamika urywała dupę. Potem tatko do Fiata włożył silnik FSO 1600 i skrzynię 5-tkę. Wtedy to był pocisk. Wtedy takim autem 160km/h to było niesamowite doznanie, nawet Nasz pies, dobermann, trząsł się ze strachu bo jechał z nami. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądu nie musisz robić jak nim nie jeździsz jedyny ból OC...

 

4 tys to nikt ci nie da może za 10-20 lat ....złom da ci z 500zł(jak chcesz mogę spytać kuzyna on oddał na złom tylko ze jego już nie jeździł i musieli po niego lawetą przyjechać ale miał elpidżi :D ).....

 

daewoo ma zajebiaszcze silniki :D

 

nie wiem do mnie jakoś nigdy polonez nie przemawiał.......wielki mułowaty, legendy o jego paliwożerności to zna każdy (kuzyn miał w lpg to mniej niż 12 nie palił a w mieście koło 15 i instalacja wyregulowana prawidłowo......zima czasami 17 sobie łyknął :D ) gnijący jak tico czy matiz, wygląd do bani :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz psy wieszają na Trapezie tak samo jak kiedyś na 125 P....Tyle tylko,że 125 P zaczyna już osiągać niesamowite ceny.I z Trapezem będzie to samo.Ja na przekór wszystkim wypieprzyłem na zbity pysk Golfa i kupiłem Trapeza-rogal od ucha do ucha.A, i kupiłem najgorszą według niektórych wersję 1.6 mpi z 2000 roku.Wrażenia z jazdy-bezcenne :) Ludzie się oglądają(czasami) i uśmiechają,w szczególności Ci,którzy się na Trapezie wychowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

poldek dobre auto , pamietam jak koles w 1.6 gsi palil gume pod baletami ( z 4 osobami na pokladzie) i w zakrety bokiem wchodzil - poldkowi nic nie bylo straszne :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin 700 zgadzam się z tobą Poldków jest coraz mniej jak i maluchów czy dużych fiatów dla młodszych fiat 125p

ludzie tego już raczej nie kupują wola coś z zachodniej strony. Zauważ tez ze pojawia się coraz więcej osób chcących odrestaurować tego typu pojazdy. Nie mówię tu o wieś tuningu, bo to żenada i kompletne bezguście. Ale o kulturalnym odmalowaniu i poprawieniu pewnych wad jak np rdza.

Może nie już dziś ale za kilka, kilkanaście lat te samochody będą poszukiwane, w dobrym stanie. Zobacz na Niemcy, tam ludzie szukają starych mercedesów do restauracji bo wiedza ze jeszcze posiedzą u nich w garażu od 5 do 10 lat i będą mieli majątek. Nie mowie ze fiat to Merc ale czas na niego tez przyjdzie. Jak się to mówi, "cudze chwalicie, swojego nie znacie" i to jest moja odpowiedz do twojego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o kulturalnym odmalowaniu i poprawieniu pewnych wad jak np rdza.

 

 

Rdza nie jest wadą. Przecież to dzięki niej to auto jest niepowtażalne. Nie wyobrażam sobie nie "biodegradalnego" poldka bo to już będzie nie poldek. :dry: To strupy i braki w karoseri wyżarte kwaśnymi deszczami nadają mu charakter jak z Czarnobyla.

Nawet nie wiem co to by wtedy o zgrozo było, ale było by ohydniejsze od opla czy VW. :wacko:

Jedyny "-" tego że gnije to to że ten proces sie nie zatrzymuje kiedy dosięga idealności, tylko postępuje dalej co niestety wykańcza autko :(

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza nie jest wadą. Przecież to dzięki niej to auto jest niepowtażalne. Nie wyobrażam sobie nie "biodegradalnego" poldka bo to już będzie nie poldek. :dry:

Kurde racja Polacy wymyślili auto dzisiejszych czasów ECO sam się rozłoży po okresie gwarancyjnym. Cud, Miód i Malina. hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...